Медпрацівники провели засідання медичної ради, у ході якої обговорили проведену роботу за результатами минулого року

14.02.2018 | 11:33
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

На базі КЗ «Путильська ЦРЛ» відбулося засідання медичної ради, у ході якої медичні працівники первинного та вторинного рівня обговорили напрямки здійсненої в 2017 році роботи із надання медичної допомоги населенню. В обговоренні питань, винесених на засідання, прийняли участь начальник відділу профілактичної медицини, розвитку та контролю якості медичної допомоги населенню управління організації та розвитку

лікувально-профілактичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров’я Василь Павлюк,  перший заступник голови районної державної адміністрації Михайло Ямницький.

Керівники КЗ «Путильська ЦРЛ»  Василь Сафроняк та КЗ «Путильський  центр медико-санітарної допомоги» Світлана Пилипко дали об’єктивну оцінку надання медичної допомоги фахівцями медичної сфери. Зокрема констатовано, що працівники медичної галузі обслуговують 26396 мешканців району, серед яких: 19095 осіб дорослого населення,  6233 – дітей. На первинному рівні надає медичну допомогу Центр первинної медико-санітарної допомоги, який включає - 5 амбулаторій загальної практики сімейної медицини та 32 фельдшерсько-акушерські пункти, АЗП-СМ Усть-Путильської ОТГ. 

Вторинну медичну допомогу населенню в Путильському районі надає: КЗ «Путильська ЦРЛ». В поліклінічному відділенні КЗ «Путильська ЦРЛ» в минулому році в денному стаціонарі проліковано 2099 осіб, що на 0,2 % менше ніж за минулий рік, з них: 299 дітей. Керівник закладу також поінформував про хірургічну роботу амбулаторно-поліклінічного підрозділу, терапевтичного відділення та інших підрозділів, поширеність основних соціально та клінічно значимих захворювань серед дорослого населення, травматизм та проходження медичних оглядів.

Очільниця первинної ланки надання медичної допомоги Світлана Пилипко зауважила, що первинна медицина нині знаходиться в стадії реформування. Вона поінформувала про виконання державної програми «Доступні ліки», на яку в минулому році району виділено 200 тис.грн., а нинішнього ця сума збільшилась до 600 тис.грн. Разом з тим Світлана Петрівна вказала на забезпечення безкоштовними ліками людей пільгових категорій та налаштування роботи первинної ланки, в  умовах створення трьох об’єднаних територіальних громад.

Поряд з тим медики обговорили і нагальні проблемні питання, серед яких: покращення матеріально-технічної бази, оновлення медичного обладнання,  добудова об’єктів медичної сфери.   

                            

  •  
-