Медики району відсвяткували своє професійне свято

13.06.2018 | 16:58
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

Щирі, працелюбні, проникливі, фахівці своєї справи. Саме такі теплі слова сьогодні звучали у ході проведення урочистих зборів, організованих до Дня медичного працівника на адресу людей в білих халатах, медиків за покликанням та велінням долі.

17 червня в Україні на державному рівні святкують День медичного працівника, тож напередодні, 13 червня, в залі засідань районної ради відбулися урочисті збори з нагоди відзначення їх професійного свята.

З часу ведення воєнних дій на Сході держави суверенітет, територіальну цілісність нашої держави боронять наші захисники, до числа яких входять і медики. Наряду з воїнами, вони проходять всі воєнні вишколи та основне - рятують їх життя. Віддаючи шану таким героїчним людям під оплески залу озвучено прізвища цих героїв, які під розривами снарядів, в районі ведення бойових дій виконували та продовжують виконувати свою професійну місію. Далі присутні хвилиною мовчання вшанували подвиг полеглих земляків, які навічно ввійшли в історію району, як захисники Вітчизни.

З нагоди свята від імені виконавчої влади району медиків привітав перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Ямницький. У своєму виступі він зауважив, що люди довіряють лікарям найцінніше – своє здоров’я. Михайло Іванович побажав присутнім в залі наснаги, професійних здобутків, злетів та здоров’я, щоби мати можливість допомагати людям, турбуватись про їх здоров’я. Такі ж теплі слова адресували залу голова районної ради Микола Шевчук, керівники медичних закладів та колеги по роботі головний лікар КЗ «Путильська центральна районна лікарня» Михайло Дячук і очільниця КЗ «Путильський центр ПМСД» Світлана Пилипко.

За професійні здобутки лікарів, молодший медичний персонал, фельдшерів нагороджено грамотами Чернівецької обласної державної адміністрації, спільними грамотами районної державної адміністрації та районної ради, окремим спеціалістам оголошено подяки за самовіддане служіння своєму покликанню та професії.

Зворушливі музичні вітання звучали від наймолодших аматорів художньої сцени, вихованців районного будинку культури.

  •  
-