Людмила Грабовська: До системи АС «Є-Звітність» підключено 52 установи району

25.04.2018 | 16:08
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

Концепцією розвитку електронного урядування в Україні, схваленого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 20.09.2017 року № 649-р, а саме: у сфері фінансової та бюджетної політики передбачено удосконалення автоматизованих процесів формування та виконання бюджетів різних рівнів.

Удосконалення автоматизованих процесів формування та виконання бюджетів різних рівнів включає також електронне звітування суб’єктів державного сектору з використанням інформаційних технологій та електронного цифрового підпису. Інформує начальник районного управління державної  казначейської служби Людмила Грабовська.

Відповідно до Плану заходів щодо модернізації системи бухгалтерського обліку в на 2016-2018 роки, затвердженого Міністерством фінансів України від 28.11.2016 № 1038, Державною казначейською службою України створена Система подання електронної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів і державними цільовими фондами АС «Є-Звітність».

АС «Є-Звітність» - це єдиний формат подання електронної звітності клієнтів Казначейства і є важливим кроком модернізації системи бухгалтерського обліку в державному секторі.

АС «Є-Звітність» передбачає створення особистого електронного кабінету розпорядникам (одержувачам) бюджетних коштів, які складають та подають фінансову та/або бюджетну звітність до органу Казначейства за місцем обслуговування.

З метою підготовки до здачі фінансової та бюджетної звітності за І квартал  2018 року в електронному вигляді з використанням АС «Є-Звітність» управлінням Казначейства у районі спільно з розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів протягом березня-квітня поточного року проведена значна робота. Всіма клієнтами УДКСУ у Путильському районі створено особисті електронні кабінети та забезпечено підключення  до системи АС «Є-Звітність», а саме зареєстровано 52 установи. Всі клієнти подали до управління Казначейства фінансову та бюджетну звітність про виконання бюджетів за І квартал 2018 року в електронному вигляді. Проблемні питання, які виникали під час формування та передачі звітних форм, а також, що стосується окремих моментів доопрацювання програмного забезпечення, вирішувалися в процесі роботи.

 

 

 

  •  
-