Комплексний підхід до виховання неповнолітнього клієнта пробації

26.04.2018 | 13:26
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

З метою належного контролю за поведінкою засуджених, які перебувають на обліку Путильського районного сектору з питань пробації   24 квітня 2018 року працівники сектору Олеся Гордей та Тетяна Торак спільно з працівниками районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Марією Фокшек та Тетяною Несторяк, дільничним офіцером поліції Юлією Олексюк здійснили перевірку за місцем проживання неповнолітнього клієнта пробації.

В ході відвідування були перевірені побутові умови проживання засудженого та, в присутності матері, з неповнолітнім проведено профілактичну бесіду про недопущення вчинення ним повторних кримінальних та адміністративних правопорушень. Особливу увагу підоблікового акцентовано на дотриманні обов’язків, покладених на нього рішенням суду. А також під час бесіди з батьками дитини, працівники сектору дізнались про поведінку неповнолітнього вдома, його заняття у вільний час, про взаємовідносини в родині.

Таке відвідування дає змогу побачити умови, в яких мешкає дитина, відчути атмосферу у родині, зрозуміти чи приділяють батьки достатньо уваги підлітку, а спілкування у неофіційній обстановці та зацікавленість його життям – розташовує неповнолітнього до себе та сприяє кращій соціальній адаптації.

 

  •  
-