Колектив НПП "Черемоський" із професійним святом привітала керівник апарату райдержадмінстрації Марія Яків’юк

09.07.2018 | 17:21
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Новоселицький район

За ініціативи Міністерства охорони навколишнього природного середовища, 18 серпня 2009 року Президентом України, згідно Указу № 629/2009 встановлено професійне свято працівників природно-заповідної справи, яке тепер щорічно відзначається 7 липня.

Національний природній парк «Черемоський» дружнім колективом провели святкування професійного свята.  Привітала із знаковою для працівників парку датою керівник апарату райдержадміністрації Марія Яків’юк. Посадовець  висловила щирі слова привітання та нагородила грамотами за сумлінну працю інженерів державної охорони ПЗФ, працівників Селятинського та Перкалабського природоохоронних науково-дослідних відділень.

Щиросердні слова привітань прозвучали від дирекції НПП «Черемоський» Василя Мельника, який побажав для свого колективу здоров’я, щастя, добробуту, миру, наснаги та віри у світле майбутнє щодо збереження цінних, незайманих куточків природи для прийдешніх поколінь. З нагоди професійного свята  працівників НПП «Черемоський» нагороджено грамотами за сумлінну працю, добросовісне відношення до виконання своїх службових та вагомий внесок у розвиток природно-заповідної справи.

  •  
-