Керівник та начальники структурних підрозділів районної державної адмінстрації прийняли участь в черговій сесії районної ради

01.02.2018 | 15:13
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

Голова районної державної адміністрації Микола Савчук, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації сьогодні прийняли участь в проведенні та обговоренні окремих питань винесених на розгляд  XXІІІ сесії районної ради.

Розпочалось засідання із звіту голови районної ради Миколи Шевчука про діяльність Путильської районної ради VІІ скликання за період з грудня 2016 року по грудень 2017 року.

Також депутати у сесійній залі затвердили план роботи представницької гілки влади району на 2018 рік та заслухали інформацію голови постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, освіти, медицини, культури та молодіжної політики.

Підсумок року, що минув в плані проведеної правозахисної діяльності підсумував керівник Кіцманської місцевої прокуратури Андрій Никифорук. По завершенню інформування про здійснену працівниками місцевої прокуратури роботи, посадовець відповів на запитання депутатів та закликав присутніх і громадськість району до дієвої співпраці в напрямку захисту законних інтересів територіальних громад району.

З поміж питань, винесених на сесію першочергово, до порядку денного також включено питання про надання згоди на передачу будівель колишнього військового містечка Томна-Тікуль з спільної власності територіальних громад сіл, селища району в комунальну власність Селятинської сільської ради та внесення змін до розподілу коштів районного бюджету 2018 року. З цих питань депутати прийняли позитивні рішення.  

  •  
-