Ініційовано проведення Міжнародної акції «Запали свічку пам’яті», присвяченої 85-м роковинам Голодомору 1932-1933 років

09.10.2018 | 09:05
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Новоселицький район

На вшанування дітей Голодомору, тих, які були вбиті, і тих, які вижили, але на все життя лишилися у неофіційному і невизнаному в Україні статусі «жертви Голодомору», Міністерство закордонних справ України, Світовий конгрес українців, Український інститут національної пам’яті та Національний музей «Меморіал жертв Голодомору» ініціювали проведення 1 вересня 2018 року міжнародної акції, присвяченої дітям, які не пішли до школи 1 вересня 1933 року та протягом найближчих 7 років, адже померли чи не народилися.

Метою акції, яка розпочалася на території Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» 1 вересня і триватиме 85 днів до 24 листопада, Дня пам’яті жертв Голодомору, є об’єднання українців усього світу і громадян інших країн у пам’яті про один з найбільших злочинів в історії людства ХХ століття, щоб застерегти його від повторення подібних геноцидів у майбутньому, та щоб засвідчити свою пам’ять.
Публічний захід, буде продовжуватися щодня, в іншому місті, в іншій країні світу – загалом у 85 місцях. Завершиться він у місті Києві, 24 листопада 2018 року, на День пам’яті жертв Голодомору.
Джерела:
http://www.memory.gov.ua/news/ukraina-pam-yatae-svit-viznae-startuvala-m...
http://www.golos.com.ua/article/307119
http://memorialholodomor.org.ua/anounces/start-mizhnarodnoi-akcii-zapali...

  •  
-