Інформація щодо виконання бюджету Вижницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернівецькій області за 2017 рік

14.02.2018 | 16:23
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

Вижницьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернівецькій області реалізує державну політику у сферах соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності на території Вижницького та Путильського районів.

У відділенні на обліку перебуває 4774 страхувальники, в т.ч. 3180 фізичних осіб-підприємців.

За 2017 рік доходна частина бюджету Вижницького відділення управління виконана на суму 72,0 тис. грн. Витратна частина бюджету за звітний період становить 14437,8 тис. гривень.

На виплату допомоги по тимчасовій непрацездатності використано 3967,7 тис. гривень. За звітний період оплачено 29754 дні тимчасової непрацездатності, що на 785 днів менше аналогічного періоду минулого року. Середній розмір допомоги по тимчасовій непрацездатності становить 133,35 гривень.

Видатки на виплату допомог по вагітності та пологах становлять 4747,3 тис. гривень, оплачено 38640 календарних днів вагітності та пологів. Середній розмір допомоги становить 122,86 гривень.

Допомоги на поховання виплачено в загальній сумі 51,7 тис. грн, що становить 14 виплат.

Одним із головних напрямів роботи відділення є піклування про потерпілих на виробництві, людей, які в результаті професійних захворювань чи травм на виробництві набули інвалідність або втратили рідних.

Станом на 01 січня 2018 року на обліку у відділенні перебувають 216 осіб, які мають право на страхові виплати та медико-соціальні послуги, із них 110 осіб з інвалідністю (І групи – 3, ІІ групи – 22, ІІІ групи – 85), 89 осіб зі встановленою стійкою втратою працездатності без встановлення групи інвалідності та 17 членів сімей потерпілих.

 За 2017 рік зареєстровано 9 нещасних випадків на виробництві. Загалом Вижницьким відділенням управління за 2017 рік здійснено такі страхові виплати:

 - допомога у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю до відновлення працездатності або встановлення інвалідності – 11 потерпілим на суму 105,8 тис. грн;

 - одноразова допомога в разі стійкої втрати професійної працездатності потерпілому – 5 потерпілим на 36,4 тис. грн;

 - щомісячна грошова сума в разі часткової чи повної втрати працездатності, що компенсує відповідну частину втраченого заробітку потерпілого, – 198 потерпілим на 2890,6 тис. грн;

 - одноразова допомога в разі смерті потерпілого – на суму 352,0 тис. грн;

 - щомісячні страхові виплати особам, які мають на це право в разі втрати годувальника, – 17 особам на суму 196,6 тис. грн;

 - витрати на поховання потерпілого – у 2 випадках на суму 5,2 тис. гривень.

Велика увага відділенням приділяється питанням надання потерпілим необхідних медико-соціальних послуг. У цьому напрямі відділенням проведено відповідну роботу. Усього медичні та соціальні послуги надано 24 особам на суму 381,0 тис. гривень.

Потерпілі, які мають право на санаторно-курортне лікування, проходили його в санаторіях Трускавця, Одеси, Вінницької та Тернопільської областей.

Протезно-ортопедичними виробами забезпечено всіх потерпілих, яким визначено таку потребу і які звернулися із відповідною заявою.

Вижницьким відділенням управління здійснюються страхові виплати та надаються медико-соціальні послуги потерпілим, які вимушено залишили свої домівки в зоні проведення АТО. У відділенні на обліку перебуває 9 таких потерпілих. Протягом року їм виплачувалися щомісячні страхові виплати, проводилася робота щодо забезпечення їх медико-соціальними послугами.

Також протягом 2017 року 32 застраховані особи та члени їх сімей мали змогу отримати відновлювальне лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів України.

Протягом звітного періоду проведено 142 перевірки страхувальників щодо правомірності використання коштів Фонду, під час проведення яких виявлено порушення, в результаті чого не прийнято до заліку витрат та застосовано штрафних санкцій на суму 52,4 тис. гривень. За допущенні правопорушення при використанні коштів Фонду винесено 16 постанов про накладення  адміністративних штрафів на суму  2,6 тис. гривень. Крім того, винесено 4 постанови на суму 0,6 тис. грн. за несвоєчасне інформування про нещасний випадок, що стався  на виробництві.

  •  
-