Інформація щодо виконання бюджету Вижницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернівецькій області за І півріччя 2018 року

09.08.2018 | 10:07
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

Як інформує начальник Вижницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернівецькій області С.Палій, за І півріччя 2018 року доходна частина бюджету Вижницького відділення управління виконана на суму 10,23 тис. грн., із них штрафи за недотримання законодавства про соціальне страхування, неправомірно витрачені кошти страхувальниками та адміністративні штрафи – 8,60 тис. грн., неправомірно витрачені кошти закладів охорони здоров’я – 1,63 тис. гривень.

Витратна частина бюджету за звітний період становить 8603,7 тис. гривень.

Витрати першого півріччя 2018 року для надання допомоги з тимчасової втрати працездатності по відділенню становлять 2798,4 тис.грн. за 16507 днів непрацездатності. Витрати І півріччя 2017 року на дані цілі становили 1897,5,0 тис. грн., тобто на 900,9 тис. грн. менше. Одним із чинників є зростання розміру мінімальної та середньої заробітної плати. При цьому кількість оплачених днів в 2018 році також зросла на 376 днів.

Надання допомоги по вагітності та пологах за шість місяців цього року профінансовано для 143 застрахованих осіб на загальну суму 2818,0 тис. грн., що на 247,3 тис.грн. більше, ніж за відповідний період минулого року.

Проведено виплату допомоги на поховання 10 застрахованих осіб на загальну сум 41,0 тис.грн.

Протягом звітного періоду укладались договори про відшкодування Фондом санаторно-курортним закладам витрат за надані послуги із реабілітаційного лікування застрахованих осіб. В результаті проведеної роботи 21 особа отримала можливість продовжити лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів.

Одним із головних напрямів роботи відділення є піклування про потерпілих на виробництві, людей, які в результаті професійних захворювань чи травмування на виробництві стали інвалідами або втратили рідних.

Станом на 01 липня 2018 року на обліку у Вижницькому відділенні управління перебувають 215 осіб, які отримують на страхові виплати та медико-соціальні послуги. Серед них – 110 осіб з інвалідністю: І групи – 3, ІІ групи – 21, ІІІ групи – 85, 88 осіб, яким встановлено стійку втрату працездатності без встановлення групи інвалідності, та 18 членів сімей потерпілих.

В першому півріччі 2018 року у відділенні зареєстровано 2 нещасні випадки з можливою інвалідністю.

Загалом відділенням в І півріччі 2018 року здійснено такі страхові виплати:

- допомога у зв'язку з тимчасовою непрацездатністю до відновлення працездатності або встановлення інвалідності – 8 потерпілим на суму 35,7 тис. грн.;

- одноразова допомога в разі стійкої втрати професійної працездатності потерпілому – 3 потерпілим на 19,4 тис. грн.;

- щомісячна грошова сума в разі часткової чи повної втрати працездатності, що компенсує відповідну частину втраченого заробітку потерпілого – 197 потерпілим на 2059,4 тис. грн.;

- одноразова допомога в разі смерті потерпілого – за 1 страховим випадком на суму 202,1 тис. грн.;

- щомісячні страхові виплати особам, які мають на це право в разі втрати годувальника, – 18 особам на суму 107,5 тис. гривень.

Велика увага приділяється питанням надання потерпілим необхідних медико-соціальних послуг. У цьому напрямі відділенням проведено таку роботу:

- витрати на санаторно-курортне лікування – 4 потерпілим на 53,1 тис. грн.;

- витрати на технічні та інші засоби реабілітації – 4 особи на 160,0 тис. грн.;

- витрати на лікарські засоби та вироби медичного призначення –  2 потерпілим на 20,1 тис. грн.;

- витрати на виплати на необхідні види догляду – 3 інвалідам на 92,7 тис. гривень;

- виплати на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування інвалідів – 8 осіб на 1,4 тис. гривень.

Медичні та соціальні послуги надано 13 особам на суму 327,7 тис. гривень.

Потерпілі, які мають право на санаторно-курортне лікування проходили лікування в санаторіях Моршина,  Східниці та Тернопільської області.

З початку діяльності Фонду автомобілями забезпечено 5 осіб з інвалідністю. Відділенням сформовано та доукомплектовано необхідними документами особові справи всіх потерпілих, які мають право на забезпечення спеціальним автотранспортом. Станом на 01 липня 2018 року по Вижницькому відділенню 4 потерпілих мають право на первинне забезпечення автомобілями, а 3 потерпілих мають право на заміну автомобіля в зв'язку із закінченням               10-річного терміну експлуатації.

Відділенням також здійснюються страхові виплати і надаються медико-соціальні послуги потерпілим, які вимушено залишили свої домівки в зоні проведення АТО, на обліку перебуває 10 таких потерпілих.

В травні-червні проведена робота з формування команди потерпілих на виробництві для участі в регіональних змаганнях VIВсеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці "Сила духу", які відбулися 25 липня в м. Чернівці. В загальнокомандній першості команда Вижницького відділення виборола срібло.

Переможці відбірних регіональних змагань поїдуть на фінал спартакіади, який пройде у вересні цього року в м.Ужгороді.

Для потерпілих на виробництві змагання стали справжнім святом, що дає наснагу до життя, дозволяє повірити у власні сили і невичерпну силу духу. 

 

 

  •  
-