Горяни представили власні великодні традиції на святі "Христос воскрес! Воскресне Україна!"

11.04.2018 | 11:52
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

Путильчани щорічно традиційно долучаються до проведення обласного фольклорно-етнографічного свята "Христос воскрес! Воскресне Україна!", яке проводиться в місті Чернівці в музеї просто неба. Не зрадили традиції і цього річ.

10 квітня делегація, яку очолив начальник відділу культури райдержадміністрації Василь Нестор представила на святі великодні традиції Путильщини, зокрема, майстриня писанкарства із Підзахаричів Василина Пилип, завідуюча бібліотекою села Підзахаричі Світлана Кушнір представили на виставці великодніх писанок «Писанкова царинка» великодні яйця, писані в традиційній для Гуцульщини техніці.

Також майстрині народного мистецтва доєднали до виконаної інсталяції у формі «ХВ» власноруч вишиті рушники.

Присутні на святі могли придбати вподобані автентичні вироби, прикупити виставлені на продаж авторські роботи майстрів. Окрім того для бажаючих навчитись малювати писанки проходили різноманітні майстер-класи. Гостей свята частували буковинськими стравами та напоями.

Фольклорно-етнографічне Свято «Христос Воскрес! Воскресне Україна!» – один з тих заходів, на прикладі якого можна продемонструвати, що таке справжні народні традиції та як важливо передавати їх прийдешньому поколінню.   

  •  
-