До уваги представників інститутів громадянського суспільства

05.06.2018 | 15:42
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

7 червня 2018 року у кабінеті № 301 у приміщенні обласної державної адміністрації (каб. 301) відбудеться навчальний семінар-тренінг на тему: «Формування проектних пропозицій інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка у 2018 році за рахунок коштів обласного бюджету».

Початок о 15.00.

В рамках семінару планується обговорити  питання участі в конкурсному відборі проектних пропозицій інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка у 2018 році за рахунок коштів обласного бюджету, а також щодо визначення етапів проекту, про основи написання проектної заявки, визначення проблеми та мети проекту, визначення результатів та заходів  проекту, моніторинг та оцінку проекту, складання бюджету проекту, джерела фінансування.

Тренер-консультант: директор Буковинського центру виборчих технологій, заступник голови Чернівецької обласної громадської організації «Комітет виборців», менеджер більше 60-ти виграних та реалізованих проектів, тренер-практик (досвід проведення тренінгів на тему «проектний менеджмент» більше 10-ти років Баб’юк Ігор Орестович.

  •  
-