До Дня захисту дітей в селі Паркулина зорганізовано спільний концерт вихованців КЗ «Путильська музична школа» та заслужених артистів України братів Томіленків

05.06.2018 | 10:38
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

Як інформує завідуючий клубом села Паркулина Галина Чечул, 3 червня в клубі селі Паркулина відбувся спільний концерт учнівсько – педагогічного колективу КЗ «Путильська музична школа» та заслужених артистів України Василя і Андрія Томіленків. Концерт присвячено Дню захисту дітей.

Протягом концерту учні музичної школи демонстрували віртуозну гру на таких музичних інструментах, таких як труба, саксофон, кларнет, сопілка, гітара та виконання академічного і естрадного співу.

Слід відмітити, що на високому рівні презентував перший свій виступ новостворений естрадно – духовий оркестр Путильської музичної школи під керівництвом Михайла Фрасинюка. Другу половину концерту з високою харизмою, на професійному рівні продовжили вищеназвані заслужені артисти України. Глядачі села Паркулина із захопленням насолоджувалися цікавим, змістовним концертом, а в дарунок з великою вдячністю обдаровували виступаючих бурними та щедрими оплесками.

Організували святкове дійство для мешканців села Паркулина директор КЗ «Путильська МШ» Михайло Фрасинюк, завідуючий сектором культури райдержадміністрації Василь Нестор та завідуюча клубом села Паркулина Галина Чечул.      

  •  
-