До дня захисту дітей на районному та обласному рівні для дітлахів організовано низку розважальних заходів

04.06.2018 | 09:59
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі відзначають добре і радісне свято - День захисту дітей. Як інформують в службі в справах дітей районної державної адміністрації, 1 червня  працівники служби спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, районним центром дитячої та юнацької творчості, районним центром зайнятості населення організовано та  проведено заходи з нагоди цього свята, а  саме: концертна програма вихованців районного будинку творчості, конкурс малюнку на асфальті, що пройшов під гаслом «Світ очима дитини», змагання із шашок.

Дітлахи активно долучились до проведення святково-розважальних заходів. За участь в різноманітних конкурсах переможців нагороджено почесними грамотами та призами, дітей також пригощали морозивом.

Також у цей день, за підтримки служби у справах обласної державної адміністрації,  відбувся святковий захід для дітей пільгових категорій з нагоди відзначення Дня захисту дітей, який відбувся в ТРГК «Сонячна долина» села Бояни, Новоселицького району. 20 юних путильчан також відвідали розважальну шоу-програму та мали змогу поспілкуватись під час благодійного обіду. Діти отримали подарунки та поверталися додому з гарним настроєм.

 

  •  
-