Для аграріїв Вижницького та Путильського районів проведено тренінг, на якому було презентовано впровадження в Україні проекту «Аграрні розписки в Україні»

02.02.2018 | 10:53
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

Вчора завідувачка сектору агропромислового розвитку Ганна Циганюк та директор сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Дари Гуцульщини" Сергій Терен взяли участь в  тренінгу, що відбувся в м. Вижниця, для аграріїв Вижницького та Путильського районів, де було презентовано впровадження в Україні проекту «Аграрні розписки в Україні».

Участь у тренінгу взяли директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олександр Варжевський, голова райдержадміністрації Руслан Сенчук, заступник голови районної ради Сергій Вірста, представники організацій та установ, що зацікавлені у фінансуванні передбачених проектом аграрних розписок, голови місцевих громад, керівники фермерських господарств.

Координатор проекту в Чернівецькій області Микола Климчук ознайомив присутніх керівників фермерських господарств, кооперативів та очільників громад з особливостями впровадження проекту, який зорієнтований на покращення доступу до фінансових ресурсів для малих та середніх сільгоспвиробників шляхом впровадження аграрних розписок в Україні.

Учасники семінару отримали можливість побачити відеопрезентацію уже напрацьованого за рубежем та в Україні, а також чимало роздаткового матеріалу.  Відповіді на запитання були аргументованими та цікавими.

 

Довідково: Аграрна розписка -  це новий інструмент, який допоможе  Вам отримати доступ до фінансових та матеріально-технічних ресурсів під заставу майбутньої сільськогосподарської продукції.

Є такі види аграрних розписок: Товарна аграрна розписка – це аграрна розписка, на виконання якої сільгоспвиробник здійснює поставку сільськогосподарської продукції та Фінансова  аграрна розписка - це аграрна розписка, на виконання якої сільгоспвиробник здійснює виплату грошових коштів.

  •  
-