«Буковина ремонтуватиме місцеві дороги і відновить мости, знищені стихією 10 років тому», – Олександр Фищук

04.04.2018 | 11:18
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

30 березня в Івано-Франківську відбулось спільне виїзне засідання Комітетів Верховної Ради з питань транспорту, бюджету, фінансової політики і банківської діяльності та з питань економіки участь, в якому прийняв голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук. Очільник крайової влади підняв низку нагальних питань, зокрема окремі з них, стосувались відновлення якісного дорожнього сполучення на Путильщині.

«За наслідками паводку 2008-го, не відновленими залишилися 13 об’єктів дорожнього господарства, – наголосив голова Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Фищук на спільному виїзному засіданні 4-х комітетів Верховної Ради. – Тому зв’язок гірського Путильського району з обласним центром досі залишається проблемним». 

Як зауважив пізніше очільник виконавчої влади краю, він довів таки нардепам необхідність виділення субвенції для області на відновлення дороги Криворівня – Усть-Путила – Старі Кути – Вижниця – Сторожинець – Чернівці та будівництво естакади, а також на ремонт дороги Чернівці – Вашківці – Путила – КПП «Руська», що значно поліпшить  сполучення між селом Сергії й райцентром Путилою.     

Радісна новина чекатиме й на мешканців 7 населених пунктів, розташованих довкола  автомагістралі місцевого значення  Усть-Путила – Яблуниця. Завершення будівництва двох мостів через Черемош і Білий Черемош із переходом на Івано-Франківську область  усуне всі комунікаційні незручності для сільчан та відкриє шлях до Європи для всієї України.

«Cподіваюсь, що ми, нарешті, достукалися до розпорядників держбюджету, – підсумував голова облдержадміністрації. – Цього я домагався буквально від першого дня свого призначення на посаду. Прикро тільки, що люди терпіли незручності протягом 10 років!», – зауважив Олександр Фищук.

  •  
-