На Путильщині відбулась виїзна колегія Чернівецького ОУЛМГ за підсумками фінансового-господарської діяльності лісогосподарських підприємств за 10 місяців поточного року


  • 08/11/2018
На Путильщині відбулась виїзна колегія Чернівецького ОУЛМГ за підсумками фінансового-господарської діяльності лісогосподарських підприємств за 10 місяців поточного року

Як інформують в прес-службі Чернівецького ОУЛМГ, 6 листопада на базі ДП «СЛАП Карпатський держсцецлісгосп» відбулося виїзне засідання колегії Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства.

Учасники колегії проаналізували результати ведення лісового господарства та виробничі показники підпорядкованих підприємств за 10 місяців 2018 року, а також визначили основні завдання подальшої роботи. Зокрема йшлося про заходи щодо підготовки до лісокультурної компанії 2019 року, виконання запланованих обсягів рубок, що є частиною догляду за молодняками, спосіб ведення мисливського господарства, забезпечення населення дровами, забезпечення спецодягом та засобами обігріву штатних бригад, які працюють на розробці лісосік, хід виконання робіт з будівництва, відновлення та ремонту лісових автомобільних доріг, діяльність рейдових бригад, стан автоматизації обліку на підпорядкованих підприємствах.

Начальник управління, Віктор Сахнюк, доручив терміново завершити будівництво та ремонт запланованих ділянок лісових автомобільних доріг, активізувати роботу рейдових бригад з охорони державного мисливського фонду від браконьєрства і перевірки користувачів мисливських угідь на предмет дотримання правил техніки безпеки під час організації та проведення полювання.

Окрім того на колегії Чернівецького ОУЛМГ проаналізували економічно-фінансовий стан лісогосподарських підприємств.

У рамках колегії відзначено, що за 10 місяців поточного року лісогосподарськими підприємствами області сплачено податків у сумі 210 млн. 166 тис. грн., що на 27 млн. 45 тис. грн. більше ніж за аналогічний період попереднього року. Зокрема, до Державного бюджету сплачено 97 млн. 810 грн., до місцевих – 153 млн. 847 грн. Крім податків, підприємствами галузі за звітній період сплачено 58 млн. 509 тис. грн. єдиного соціального внеску.

Коментарі