Місцевих авторів запрошують взяти участь у конкурсі на видання книг коштом бюджету


  • 11/04/2019
Місцевих авторів запрошують взяти участь у конкурсі на видання книг коштом бюджету

До 30 квітня триває прийом матеріалів на фінансову підтримку видання книг місцевих авторів. Твори оцінюватиме експертна рада з питань підтримки книговидання, що функціонує при обласній державній адміністрації.

Книги, визнані кращими, будуть випущені в світ за рахунок коштів обласного бюджету. Частина віддрукованих примірників передаватиметься до бібліотек та навчальних закладів області, інших зацікавлених установ задля задоволення потреб читачів, розповсюджуватимуться під час презентаційних заходів.

Для участі у конкурсі запрошуємо до 30 квітня включно подати відділу інформаційної діяльності  облдержадміністрації:

  • заяву щодо фінансової підтримки видання книги довільної форми (у паперовому або в електронному вигляді);
  • макет книги або завершений рукопис твору у паперовому або в електронному вигляді;
  • приблизний кошторис видання книги.

Матеріали приймаються щодня (крім вихідних днів) з 9.00 до 18.00, у п’ятницю з 9.00 до 16.45 год., обідня перерва з 13 до 14 год. за адресою: м. Чернівці, вул. Грушевського,1 (вхід з боку вул. Котляревського), каб. 128.

Виплата гонорарів чи іншої винагороди авторам не передбачена. Програма зорієнтована на забезпечення доступу широкої громадськості до кращих творів місцевих авторів, потенційно запитуваних аудиторією та суспільно важливих, які, втім, не мають перспективи випуску у комерційних видавництвах. Автору повертається частина виданих книг (30%).

За додатковою інформацією просимо звертатися до Вікторії Саранчук за телефоном (0372) 55-37-94 або електронною поштою infopresscom@ukr.net.

Коментарі