Перебуваючи на Путильщині, представники довгострокової місії ОБСЄ провели зустріч із головою районної державної адмінстрації Миколою Савчуком


  • 14/03/2019
Перебуваючи на Путильщині, представники довгострокової місії ОБСЄ провели зустріч із головою районної державної адмінстрації Миколою Савчуком

Сьогодні Путильщину відвідали представники місії ОБСЄ/БДІПЛ, які здійснюють спостереження за ходом проходження виборчого процесу президентських виборів, які відбудуться 31 березня 2019 року. В рамках свого візиту довгострокові спостерігачі місії ОБСЄ/БДІПЛ – Акінола Акінсанья та Петра Борнхофт зустрілись із головою районної державної адміністрації Миколою Савчуком. Очільник виконавчої влади району ознайомив представників місії із соціально-економічною ситуацією в районі, підготовкою виборчих дільниць до проведення президентських виборів. Оцінюючи демократичний та прозорий підхід до проведення виборчої кампанії, можливістю потенційних виборців проголосувати в день виборів спостерігачі місії також поспілкувались із спеціалістами відділу ведення Державного реєстру виборців райдержадміністрації.

Загалом, перебуваючи на території районі, представники місії ознайомились із веденням передвиборчої агітації, роботою виборчих штабів, імплементацією законодавства, пов'язаного з виборчим процесом.

Довідково: Офіційно місія ОБСЄ розпочала свою роботу в Україні 6 лютого 2019 року. Спостерігачі місії проводять оцінку президентських виборів щодо відповідності до зобов’язань перед ОБСЄ та інших міжнародних зобов’язань і стандартів демократичних виборів, а також національного законодавства. З часу своєї роботи спостерігачі стежитимуть за реєстрацією кандидатів, проведенням передвиборчої агітації, роботою виборчої адміністрації та відповідних державних органів, законодавством, пов’язаним з виборами, та його імплементацією, медіа-середовищем та вирішенням суперечок, пов’язаних з виборами.

За результатами своєї роботи місія опублікує попередній звіт.

Коментарі