Відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та сільськими, селищним головами району


  • 14/03/2019
Відбулася  нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та сільськими, селищним головами району

Сьогодні під керівництвом голови райдержадміністрації Миколи Савчука за участі військового комісара Путильського райвійськкомату Мирослава Рожки  відбулась нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, сільськими та селищним головами. В ході наради обумовлено організацію проведення призову громадян на стокову військову службу весною 2019 року в Путильському районі, організацію відбору кандидатів для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах країни на території Путильського району. Після обговорення військовий комісар району, детально розповів про основні аспекти  виконання призову громадян на стокову військову службу весною 2019 року та наголосив на посиленні роботи з організації відбору кандидатів для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах.

Далі увагу присутніх звернуто на ситуацію, яка складалась внаслідок засмічення лісових масивів, придорожніх смуг та також недопущення спалювання трави на території району. З цього питання  виступив головний лісничий  ДП «СЛАП Карпатський держспецлісгосп» Іван Генцар. Він акцентував увагу на те, що потрібно здійснювати очистку прибережних смуг від сміття, харчових та побутових відходів, а також не допускати їх спалювання, адже від спалювання сухої трави чи сміття, можуть займатись і лісові площі.

На самкінець директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Марія Фокшек поінформувала щодо послуг  патронату в системі підтримки сімей з дітьми та забезпечення прав дитини. Надалі головний спеціаліст Служби у справах дітей райдержадміністрації Тетяна Жуковська розповіла про затвердження Порядку здійснення органами опіки та піклування контролю за цільовим використанням аліментів на дитину.

Підсумовуючи питання, які були обговорені Микола Петрович зосередив увагу всіх присутніх на важливості вище вказаних питань та закликав більш ефективніше проводити роботу, спрямовану на покращення виконавської дисципліни.

 

 

 

Коментарі