В секторі культури підведено підсумки роботи за 2018 рік


  • 07/02/2019
В секторі культури підведено підсумки роботи за 2018 рік

Сьогодні за участі голови райдержадміністрації Миколи Савчука, директора учбово-методичного центру Буковини Миколи Шкрібляка, першого заступника голови райдержадміністрації Михайла Ямницького, завідувача сектору культури райдержадміністрації Василя Нестора, а також директорів музичної і художньої шкіл, керівників центральної та бібліотечних, клубних установ району, сільських голів відбулась нарада по підведенню підсумків роботи за 2018 рік.

В ході наради  Василь Юрійович доповів про роботу в цілому, директори шкіл та  керівники бібліотек і  директори сільських будинків, культури також мали можливість висловитись про роботу своїх установ, всі результати роботи наглядно відображено в ході презентації з фотографіями заходів, що  були проведені  установами культури протягом року. 

Микола Савчук заслухавши інформації працівників культури зауважив, що потрібно більш ефективніше працювати над плануванням заходів, в яких представники культури приймають безпосередню участь, в тому числі, які стосуються представлення району. Також наголошено на розробці планів культурних заходів по селах, в яких має прослідковуватись автентичність гуцулів, а тому в них має бути відображено більше наших народних обрядових звичаїв з метою їх  збереження та популяризації.

Керівництво та культурну спільноту Путильщини привітав Микола Шкрібляк. Спілкуючись із учасниками підсумкової наради директор учбово-методичного центру Буковини зауважив, що Путильщина славиться своєю гуцульською самобутністю, автентичністю, яку потрібно популяризувати, зберігати та з кожним роком поширювати не тільки на теренах Буковини, решті областях нашої держави, але й потрібно виходити вищий - міжнародний рівень. Він також додав, що потрібно більш активніше працювати в напрямку участі колективів у міжнародних програмах та грантах.  

Насамкінець для всіх учасників зібрання працівниками культури була зорганізована концертна програма.

 

 

Коментарі