Микола Савчук провів апаратну нараду


  • 04/02/2019
Микола Савчук провів апаратну нараду

В рамках проведення апаратної наради, яка відбулась сьогодні під керівництвом голови районної державної адміністрації відбулась презентація третього випуску інформаційного вісника райдержадміністрації «Путильщина».  Для детальнішого ознайомлення із друкованим виданням, в якому опубліковано актуальну інформацію про діяльність виконавчої влади району за різними напрямами роботи, всім присутнім керівникам структурних підрозділів роздано щойно виданий грудневий впуск видання.

Очільник виконавчої влади району підкреслив важливість просування на різних рівнях вирішення актуальних для району питань, зокрема, виділення фінансування на будівництво соціально-важливих об’єктів – Путильську амбулаторію, розвиток туристичної сфери – проведення фестивалю на Томнатику. За словами Миколи Петровича, ці та інші питання були розглянуті в ході проведення позачергової сесії обласної ради, яке відбулось минулої п’ятниці.

Серед обговорених питань, які викликають занепокоєння у керівників бюджетних установ, організацій – розрахунок за споживання електроенергії. У зв’язку із переоформленням договорів, пов’язаних із реформуванням енергетичного ринку, а відтак порушення термінів платежів виникає чимало питань, на які не можуть надати відповідь у відділеннях Путильського РЕМу. У зв’язку з цим голова райдержадміністрації доручив підготувати управлінню економічного розвитку, підприємництва та інвестицій райдержадміністрації листа до АТ «Чернівціобленерго» з  проханням роз’яснити ситуацію по оплаті за спожиту електроенергію  бюджетними установами та організаціями.

Також заслухано інформацію про санітарно-епідемічну ситуацію в районі із захворюваннями на кір та ГРВі. Якщо спалах кору вже пройшов (протягом січня до медичних установ із підозрою на кір звернулось тільки 5  осіб), то ситуація по захворюванням на ГРВі викликає занепокоєння. Впродовж січня 2019 року на ГРВІ захворіли 999 осіб, з них - 814 дітей (81,5%).   

За результатами наради до виконання керівникам підрозділів дано низку доручень.  

 

Коментарі