Микола Савчук провів апаратну нараду


  • 28/01/2019
Микола Савчук провів апаратну нараду

Значний рівень підвищення епідемічної ситуації з кору на території Чернівецької області спонукає відповідні служби, за допомогою освітян та батьківської громадськості, активно протидіяти поширенню хвороби. Тому на сьогоднішній апаратній нараді, враховуючи доручення, надані за результатами проведеної 10 січня на базі району розширеної наради за участю медичної спільноти області, акцентовано увагу на продовженні здійснення профілактичних та протиепідемічних заходів, а особливо - дотримання відповідного температурного режиму при зберіганні вакцин та в кабінетах щеплень, виконання рішення обласної комісії ТЕБ та НС щодо недопущення дітей без щеплень до освітнього процесу, продовження просвітницької роботи серед населення. Враховуючи трудову міграцію та працюючи на випередження, Микола Петрович також зупинився на питанні майбутнього достатнього кадрового забезпечення персоналу медичних та освітніх установ. За його словами, вже відтепер необхідно спрямовувати молодь на вибір професійних напрямків, які будуть актуальними в реальному та майбутньому часі.

В рамках наради дано доручення щодо просування питань, які пов’язані із будівництвом нового приміщення для Путильської амбулаторії. Передусім це виготовлення проектно-кошторисної документації, підбір земельної ділянки та забезпечення спів фінансування будівництва. «Наразі ми працюємо над тим, щоби пришвидшити будівництво амбулаторії, включно із необхідним житлом для персоналу», - підкреслив Микола Петрович.

Між тим у ході наради також порушено питання забезпечення виконання планового завдання щодо залучення громадян до контрактної служби, виділення коштів для облаштування Розтоківського ЗЗСО, реконструкції опалювальної системи та облаштування огорожі.  

 

Коментарі