За результатами апаратної наради керівникам підрозділів надано низку доручень


  • 26/12/2018
За результатами апаратної наради керівникам підрозділів надано низку доручень

В рамках проведення апаратної наради, яка відбулась сьогодні, 26 грудня, під керівництвом голови районної державної адміністрації обумовлено питання завершення фінансування виплат по заробітній платі працівникам бюджетних установ, а також дано доручення переглянути всі проекти, в тому числі – перехідні, які фінансуються із фонду регіонального розвитку з метою проведення перерахунку вартості робіт в фактичних цінах наступного року.

Микола Петрович акцентував увагу на питаннях, що розглядались на засіданні колегії обласної державної адміністрації, зокрема, в сфері  освіти. За словами очільника району, з метою ефективності використання бюджетних коштів акцент робиться на оптимізації мало чисельних шкіл.

В районі найгірша ситуація із усіх регіонів Буковини із захворювання на кір. Зважаючи на це на базі району на початку січня відбудеться розширена виїзна нарада за участю керівництва облдержадміністрації. Для повернення ситуації на краще в районі створено штаб, до повноважень якого віднесено питання перевірки медичних закладів первинного рівня щодо проведення ефективної інформаційної роботи з батьками з проведення щеплень, правильності оформлення відмов та дотримання графіку проведення здійснення профілактичних щеплень. За словами першого заступника голови райдержадміністрації Михайла Ямницького, представники штабу вже ознайомились із роботою медичних установ в селах Дихтинець та Киселиці, на черзі - населені пункти  Розтоки, Підзахаричі. У підсумку розгляду даного питання дано доручення головному лікарю НП «Путильське ПМСД» підготувати повний аналіз проведення щеплень дітям, одержаних відмов в розрізі населених пунктів.

Користуючись нагодою, напередодні новорічних свят Микола Савчук привітав керівників структурних підрозділів райдержадміністрації з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим, які принесуть з собою зміни на краще та нові перспективи для процвітання нашої держави. Серед традиційних побажань - щастя здоров'я, благополуччя, Микола Петрович, побажав всій Україні - настання такого бажаного миру на українській землі.

 

 

Коментарі