Микола Савчук привітав колектив енергетиків Путильського РЕМу із професійним святом


  • 21/12/2018
Микола Савчук привітав колектив енергетиків Путильського РЕМу із професійним святом

22 грудня  своє професійне свято відзначатимуть  працівники енергетичної галузі. З нагоди святкової події сьогодні в Путильському РЕМі відбулись урочисті збори, участь в яких прийняв голова районної державної адміністрації Микола Савчук.

Вітаючи колектив із Днем енергетика Микола Петрович зауважив, що енергетична галузь дуже важлива, адже саме від неї залежить світло та тепло в наших оселях, стабільне функціонування промисловості, транспорту, зв’язку та соціальної сфери. «Люди, які присвятили себе енергетиці – стійкі характером, мужні і віддані обраній професії. Нехай завжди Вам світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові», - висловив теплі побажання енергетикам очільник виконавчої влади району.

За високі особисті досягнення у професійній діяльності, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення Дня енергетика Микола Петрович вручив грамоти районної державної адміністрації техніку по роботі з юридичними споживачами Євдокії Скидан, інженеру по роботі з юридичними споживачами Ользі Скрипчук та електромонтеру розподільних мереж Василю Ткачу.

Вітання колективу адресував і начальник Путильського району електричних мереж Руслан Семенко. Він подякував колективу за плідну і нелегку працю та побажав вагомих здобутків, великого людського щастя, впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров’я, добра, успіхів та благополуччя.

Коментарі