В районі відзначили День волонтера


  • 05/12/2018
В районі відзначили День волонтера

Волонтерська діяльність є основою розвитку громадянського суспільства, втілює в себе найшляхетніші прагнення людства - прагнення миру, свободи, безпеки та справедливості для всіх людей.

Сьогодні в центральній районній бібліотеці відбулась зустріч - вшанування активістів, які задіяні до волонтерської роботи за участі перщого заступника голови райдержадміністрації Михайла Ямницького, керуючої справами районної ради Руслани Скидан,  військового комісара Путильського району Мирослава Рожки,  представників районної громадської організації інвалідів, благодійної організації "Волонтери Путильщини з Україною в серці", воїнів АТО,  представників обʹєднання учасників АТО в Путильському районі,  працівників військкомату та  волонтерської ветеранської організації.

Михайло Іванович   привітав волонтерів району зі святом і зазначив, що події на Майдані та  на Сході України довели, що в районі є активні, добрі, мужні та чуйні люди – волонтери. «Ви  взяли на себе тягар всебічно допомагати нашим воїнам на Сході України. В цей день бажаю вам здоров’я, вдячності від людей, щоб всі добрі справи повертались до вас сторицею. Ви витрачаєте вільні хвилини на те, щоб комусь допомогти. Для Вас найціннішою подякою є розуміння того, що Ви реально можете врятувати людське життя. Нині, завдяки Вашій підтримці, у зоні АТО воює не тільки зброя - воює український дух, який неможливо здолати", -сказав він.

До привітань приєдналась також  керуюча справами  районної ради Руслана Скидан. Крім того, представники районної громадської організації інвалідів, благодійної організації "Волонтери Путильщини з Україною в серці", воїни АТО, обʹєднання учасників АТО в Путильському районі  та  волонтерської ветеранської організації, також висловили щиру пошану та подяку всім волонтерам і  всім тим, хто небайдуже ставиться до захисників нашої держави.

В рамках заходу презентовано  волонтерські проекти представниками освітніх закладів району та пошановано  волонтерів за активну громадську позицію, надання значної допомоги учасникам АТО, безкорисливу працю на благо процвітання і миру в Україні та з нагоди святкування Дня волонтера.  

Також відбулась благодійна акція по збору коштів для онко-хворих путильчан. Всі присутні долучились до акції, та внесли свій  вклад.

Коментарі