Архів новини

11.10.2018 | 13:48
Район: 
Новоселицький район

16 жовтня 2018 року о 15.00 в еколого-просвітницькму центрі збереження біорізноманіття Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича (вул. Ю. Федьковича, 11, Чернівецький національний університет імені Ю. Федьковича (кафедра ботаніки) відбудеться презентація колективної міжвідомчої монографії «Екологічний менеджмент територій, охорона ландшафтного і біологічного різноманіття, реакційні ресурси та перспективи розвитку НПП «Черемоський».

11.10.2018 | 09:53
Район: 
Новоселицький район

Проект Закону щодо захисту спадкових прав селян забезпечить 13 мільйонів українців нотаріальними послугами. Про це інформують в головному територіальному управлінні юстиції у Чернівецькій області.
Запуск інституту Уповноважених осіб Мін’юсту дасть можливість українцям, які живуть у віддалених селах чи містечках, де немає державного нотаріуса, отримати якісні послуги у сфері юстиції.

11.10.2018 | 09:44
Район: 
Новоселицький район

Як повідомляють в Путильській районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості, саме за рахунок тимчасової зайнятості, шляхом організації робіт тимчасового характеру, можливо оперативно задовольнити потреби роботодавців та виконати певні види робіт.

11.10.2018 | 08:55
Район: 
Новоселицький район

З метою захисту прав застрахованих осіб на гідну оплату праці, соціальне та пенсійне забезпечення, фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області, спільно з представниками Управління Держпраці в Чернівецькій області, Головного управлінням ДФС в Чернівецькій області, органами місцевої влади здійснюють активну інформаційно-роз’яснювальну роботу серед роботодавців області про недопустимість допуску до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин та громадян щодо впливу нелегальної зайнятості на набуття страхового стажу, необхідного для призначення соціальних та пенсійних виплат.

11.10.2018 | 08:45
Район: 
Новоселицький район

Звертаємо увагу буковинців, що у зв’язку з відзначенням Дня захисника України 14 жовтня 2018 року змінені графіки роботи обласного апарату та територіальних підрозділів УДМС в Чернівецькій області.

  •  
-