Архів новини

08.10.2018 | 17:11
Район: 
Новоселицький район

Під головуванням Миколи Савчука відбулось засідання організаційного комітету з проведення в районі урочистостей, присвячених Дню захисника України. За участі першого заступника голови райдержадміністрації Михайла Ямницького, представників сектору культури райдержадміністрації визначено дату, час та місце проведення урочистих зборів.

08.10.2018 | 16:52
Район: 
Новоселицький район

З метою належної організації та роз’яснення аспектів проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців сьогодні під керівництвом керівника апарату райдержадміністрації Марії Яків’юк за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації відбулась розширена нарада.

08.10.2018 | 16:01
Район: 
Новоселицький район

Аналіз визначних подій минулого тижня провів голова районної державної адміністрації сьогодні у ході апаратної наради. Як зазначив Микола Савчук, головними з них були штабні навчання із залученням усіх служб цивільного захисту та поставленими завданнями, наближеними до реальних та святкові урочистості, присвячені Дню вчителя.

08.10.2018 | 15:22
Район: 
false

Про порядок призначення тимчасової допомоги, строки, розмір та порядок виплати тимчасової допомоги. На ці та інші питання відповіли фахівці відділу “Путильське бюро правової допомоги”.

08.10.2018 | 13:59
Район: 
false

За участі представників районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, служби у справах дітей райдержадміністрації, соціальних працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), дільничних офіцерів поліції, соціальних педагогів ЗЗСО, членів виконкомів здійснено перевірку умов проживання та утримання неповнолітніх дітей в сім’ях, які опинилися у складних життєвих обставинах. Проте головним завданням цієї роботи – є скерування батьків та їх підтримка у всебічному забезпеченні потреб дітей, їх належному догляді та відповідальному вихованні.

08.10.2018 | 13:31
Район: 
Новоселицький район

В п’ятницю, 05 жовтня, голова правління АТ «Чернівціобленерго» Сергій Таранюк представив першому заступнику голови райдержадміністрації Михайлу Ямницькому нового очільника Путильського РЕМу Семенко Руслана Вікторовича, який днями очолив районний підрозділ.
До призначення на дану посаду Руслан Вікторович працював головним інженером Сокирянського РЕМу.

08.10.2018 | 13:09
Район: 
Новоселицький район

4 жовтня на базі Сергіївського будинку культури пройшли урочистості з нагоди Дня працівників освіти. Це гарне осіннє свято зібрало гуртом освітян, ветеранів педагогічної справи, численних запрошених та гостей.

08.10.2018 | 10:21
Район: 
Новоселицький район

Окремі питання у сфері земельних відносин та ведення військового обліку обговорено 4 жовтня у ході наради, яку зорганізовано за участю сільських та селищного голів, сільських голів ОТГ, спеціалістів сільських, селищної рад з земельних питань та відповідальних за ведення військового обліку, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

  •  
-