Архів новини

03.10.2018 | 16:36
Район: 
Новоселицький район

З метою забезпечення ефективного функціонування норм Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування у нічний час» сьогодні перший заступник голови районної державної адміністрації Михайло Ямницький провів робочу нараду за участі представників служби у справах дітей, районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, дільничного офіцера поліції за результатами якої вищезазначеним службам дано відповідні доручення.

03.10.2018 | 15:55
Район: 
Новоселицький район

2 жовтня на базі Путильського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Чернівецькій області працівники сектору Олеся Гордей та Тетяна Торак спільно з директором Путильського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Марією Фокшек та начальником Путильського відділення «Бюро правової допомоги» Світланою Карапкою провели тренінг з клієнтами пробації на тему: «Асертивність як умова ефективного спілкування».

03.10.2018 | 14:30
Район: 
Новоселицький район

З початку року управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області направлено до суду 141 протокол про вчинення адмінправопорушення, що передбачає призначення суспільно-корисних робіт за несплату аліментів.

03.10.2018 | 14:12
Район: 
false

Сьогодні за участі начальника відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Світлани Горбан, заступника голови районної ради Володимира Різака, завідувача сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації Івана Мацькевича та директора Підзахаричівського НВК «Перлина Гуцульщини» Фрозини Томюк було оглянуто та обстежено приміщення на шкільному стадіоні.

03.10.2018 | 11:59
Район: 
Новоселицький район

Сьогодні, 3 жовтня, в ході робочої поїздки голова районної державної адміністрації Микола Савчук оглянув хід здійснення ремонтних робіт на відрізку дороги Р-62 в селі Хорови, що знаходиться між селами Підзахаричі та Розтоки. Даний відрізок був вщент був зруйнований повінню 2008 року, як і решта ділянок потребував відновлення.

03.10.2018 | 09:40
Район: 
Новоселицький район

28 вересня на базі Путильської гімназії відбувся обласний семінар Всеукраїнського товариства «Просвіта» на тему «Видатні постаті Путильщини в національно-визвольному русі», присвячений 150-ти річчю з дня заснування товариства.

  •  
-