Архів новини

01.10.2018 | 17:02
Район: 
false

Сьогодні на сцені біля районної державної адміністрації Путильською музичною школою був зорганізований святковий концерт по відзначенню Міжнародного дня музики. Привітати колектив викладачів та учнів музичної школи прийшли голова районної державної адміністрації Микола Савчук, керуюча справами районної ради Руслана Скидан та завідувач сектором культури райдержадміністрації Василь Нестор.

01.10.2018 | 16:52
Район: 
Новоселицький район

В перший день жовтня ми вшановуємо мудрість і досвід людей похилого віку. Це хороша нагода пильніше зосередитись на проблемах літніх людей, ще раз засвідчити всенародну повагу ветеранам війни і праці, нашим батькам і матерям, старшим друзям, за чиїми плечима нелегкі життєві дороги.

01.10.2018 | 16:22
Район: 
Новоселицький район

В управлінні Держпраці у Чернівецькій області наголошують, що офіційна зайнятість передбачає:
-укладення трудового договору (контракту) оформленого наказом, або розпорядженням власника, або уповноваженого з ним органу та ознайомлення потенційного працівника з його умовами;

01.10.2018 | 15:49
Район: 
Новоселицький район

1 жовтня в країні відзначають Міжнародний День людей похилого віку, День ветерана. Це саме та категорія людей, яка нині потребує від нинішнього покоління всебічної підтримки, уваги та постійної допомоги.

01.10.2018 | 15:31
Район: 
Новоселицький район

Під керівництвом голови районної державної адміністрації сьогодні, 1 жовтня, за участю керівників структурних підрозділів відбулась апаратна нарада, у ході якої обговорено стан справ в галузях району.

01.10.2018 | 14:35
Район: 
Новоселицький район

25 вересня бібліотека-філія села Підзахаричі КЗ "Путильська районна бібліотека" бібліотекар Світлана Кушнір прийняла участь в обласному ярмарку бібліотечних проектів на тему "Бібліотека і молодь: пошук нового стилю", де презентувала проект "Бібліотека і молодь" створеного на базі сільської бібліотеки молодіжного клубу "Арго" з метою впровадження бібліотечних послуг для молоді, пошуку креативних форм та спілкування, формування національної свідомості та самосвідомості молодих користувачів.
За участь у заході Світлану Миколаївну відзначено подякою та подарунком.

01.10.2018 | 11:43
Район: 
false

За інформацією завідувача сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації Івана Мацькевича, з 31.08.2018 року почав діяти Наказ Міністерства Регіонального розвитку, будівництва, та житлово-комунального господарства України "Про затвердження Порядку проведення технічного обстеження і прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, будівель і споруд сільськогосподарського призначення, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт".

01.10.2018 | 11:43
Район: 
Новоселицький район

Традиційно наприкінці вересня в селі Реваківці Кіцманського району проводиться агропромислова ярмарка «Буковинська осінь 2018», де аграрії Буковинського краю демонструють плоди своєї праці. Цьогоріч свято проходило 30 вересня на території кінно-спортивного клубу "Троя".

01.10.2018 | 10:31
Район: 
false

Нещодавно в приміщенні районної державної адміністрації відбувся семінар-навчання з батьками-вихователями, прийомними батьками, опікунами, піклувальниками та усиновлювачами.

01.10.2018 | 09:56
Район: 
false

Минулої п’ятниці 28 вересня 2018 року в Путильському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за участі першого заступника голови райдержадміністрації-голови комісії Михайла Ямницького відбулося засідання комісії з надання одноразової грошової допомоги громадянам району за рахунок районної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» на 2016-2018 роки.

  •  
-