Архів новини

21.09.2018 | 16:28
Район: 
Новоселицький район

В п’ятницю, 21 вересня, на базі ДП «Путильський лісгосп» відбулась розширена нарада, у ході якої розглянуто питання стану та перспектив розширення територій природо-заповідного фонду. З метою прийняття спільних рішень з даного питання у нараді прийняли участь заступник голови обласної державної адміністрації Мирослав Заячук, голова районної державної адміністрації Микола Савчук, начальник управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації Микола Білоконь, начальник управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк, керівники лісгоспів та голови територіальних громад.

21.09.2018 | 15:21
Район: 
Новоселицький район

За інформацією управління соціального захисту населення райдержадміністрації, 21 вересня до району прибув перший вантаж з одноразовою натуральною допомогою "пакунок малюка".

21.09.2018 | 14:17
Район: 
Новоселицький район

За інформацією сектору культури райдержадміністрації, з 18 по 21 вересня співробітники відділу охорони пам’яток історії та культури Чернівецького обласного центру з питань культурної спадщини Володимир Ємчук та Тетяна Романович, в рамках планової перевірки, разом із завідуючим сектору культури райдержадміністрації Василем Нестором здійснили обстеження пам’яток історії, монументального мистецтва та архітектури, які знаходяться на державному обліку та під охороною у населених пунктах Путильського району.

21.09.2018 | 13:31
Район: 
Новоселицький район

Кожного року з настанням осінньо-зимового періоду стан протипожежного захисту в державі значно ускладнюється. В цей період виникає більше половини всіх пожеж від загальної річної кількості, а загибель людей становить понад 70 % від їх загальної кількості.

21.09.2018 | 13:08
Район: 
Новоселицький район

Реформування економіки в Україні згідно європейських стандартів неможливе без реформування в сфері професійної підготовки кадрів. Сьогодення вимагає від фахівців служби зайнятості посилити увагу до потреб роботодавців, адже саме вони створюють нові робочі місця, забезпечують економічне зростання нашої держави.

21.09.2018 | 12:41
Район: 
Новоселицький район

19 вересня під головуванням керівника виконавчої влади району Миколи Савчука відбулось засідання постійно діючої комісії райдержадміністрації з питань розгляду звернень громадян, у ході якого розглянуто колективне звернення жителів села Рижа щодо проведення ремонту місцевої дороги та будівництва двох мостів.

21.09.2018 | 11:27
Район: 
Новоселицький район

За даними міжнародних правозахисних організацій Україна входить у 10-ку європейських країн за рівнем поширеності булінгу серед 11-15 річних школярів. Інформують в Головному територіальному управлінні юстиції у Чернівецькій області.

21.09.2018 | 11:17
Район: 
Новоселицький район

Провідним інспектором районного сектору філії Державної Установи «Центр пробації» в Чернівецькій області Тетяною Торак, директором РЦСССДМ Марією Фокшек, представником Путильського відділення «Бюро правової допомоги» Світланою Карапкою ініційовано та запрошено до району для проведення заходу з клієнтами пробації представників Чернівецького обласного центру профілактики та боротьби з ВІЛ/СНІДом Т.Оленчук та В.Добровольську.

  •  
-