Архів новини

20.09.2018 | 15:27
Район: 
Новоселицький район

Оскільки між Пенсійним фондом та органами соціального захисту населення налагоджена система обміну інформацією, особисто звертатися за довідками для призначення субсидій, пільг та інших соціальних допомог не потрібно. Органи соцзахисту зобов’язані самостійно здійснювати запит до органів Фонду на отримання потрібних документів без залучення громадян. Пенсійна служба у відповідь оперативно надає всі необхідні дані.

20.09.2018 | 14:03
Район: 
Новоселицький район

20 вересня в Путильській районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості відбувся семінар з "Техніки пошуку роботи. Співбесіда з роботодавцем", в якому взяли участь особи з числа безробітних в кількості шести осіб, що перебувають на обліку в службі зайнятості.

20.09.2018 | 13:11
Район: 
Новоселицький район

Відповідно до ст.30 Закону України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування" від 23.09.1999 року №1105-XIV комісія (уповноважений) із соціального страхування здійснює контроль за правильним нарахуванням і своєчасною виплатою матеріального забезпечення, приймає рішення про відмову в його призначенні, про припинення виплати матеріального забезпечення (повністю або частково), розглядає підставу і

20.09.2018 | 11:43
Район: 
Новоселицький район

Перша декада осені знаменується проведенням низки заходів, присвячених Дню вчителя. З метою підготовки до відзначення на районному рівні професійного свята освітян за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Михайла Ямницького відбулося засідання організаційного комітету.

20.09.2018 | 11:28
Район: 
Новоселицький район

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області переймається проблемами нелегальної зайнятості та низьких заробітних плат працюючих в області, так як від зазначеного залежать не лише надходження доходів до бюджету Пенсійного фонду України в області для забезпечення пенсійних виплат нинішнім пенсіонерам, а і майбутнє пенсійне забезпечення сьогоднішніх працівників, які працюють уклавши трудовий договір з роботодавцем.

  •  
-