Архів новини

11.09.2018 | 11:24
Район: 
Новоселицький район

Сьогодні з 08.00 годині ранку мешканці Франківщини та Буковини зупинили рух автотранспорту на автомобільній дорозі Р-62, Т 26-0-1 сполученням Чернівці-Вашківці-Вижниця-Путила-КПП «Руська» в селі Великий Рожен поблизу пам’ятника Т.Г.Шевченку. Місцеві мешканці вимагають відремонтувати відрізок дороги протяжністю 3,2 км, який був зруйнований стихією 2008 року. Зустрітись із учасниками мирної акції приїхали і представники Путильщини, адже саме ця дорога є єдиною, якою можна проїхати до району, і це засвідчує її важливість для всіх путильчан.

11.09.2018 | 09:15
Район: 
Новоселицький район

Щорічно внаслідок пожеж гине та страждає значна кількість людей. В дим та попіл перетворюються цінності на мільярди гривень. Тому Путильським РС УДСНС постійно проводиться робота по убезпеченню населення від вогневої загрози. Пропонуємо Вам ряд інструкцій, чітке дотримання яких допоможе вберегти здоров’я, життя та майно в разі лиха.

11.09.2018 | 08:39
Район: 
Новоселицький район

На сьогоднішній день найбільш актуальною проблемою сфери трудових відносин є легалізація зайнятості та заробітної плати, яка справляє безпосередній вплив на пенсійне забезпечення працівників та наповнення бюджетів усіх рівнів.

11.09.2018 | 08:36
Район: 
Новоселицький район

10 вересня на базі Путильського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Чернівецькій області спільно з спеціалістами Путильського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та інспекторами сектору реагування патрульної поліції Путильського відділення поліції проведено захід з під обліковими сектору пробації.

  •  
-