Архів новини

03.09.2018 | 15:57
Район: 
false

Напередодні 10 вересня, коли світова спільнота відзначає Всесвітній день запобігання самогубствам, працівники Путильського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» у Чернівецькій області із залученням спеціалістів відділу «Путильське бюро правової допомоги» сьогодні, 3 вересня, в приміщенні Путильського районного сектору провели інформаційно-просвітницький захід з неповнолітнім та особами, які перебувають на обліку.

03.09.2018 | 14:04
Район: 
false

Фахівці Путильського бюро правової допомоги надають роз’яснення щодо легалізації самочинно збудованих об’єктів нерухомого майна у сільській місцевості, які закінчені будівництвом до 5 серпня 1992 року.
Поняття самочинного будівництва
Самочинним будівництвом вважаються житловий будинок, будівля, споруда, інше нерухоме майно, якщо вони збудовані або будуються на земельній ділянці, що не була відведена для цієї мети, або без належного дозволу чи належно затвердженого проекту, або з істотними порушеннями будівельних норм і правил.

03.09.2018 | 13:58
Район: 
false

У ході проведення апаратної наради, яку сьогодні, 3 вересня, провів із керівниками структурних підрозділів голова районної державної адміністрації Микола Савчук обумовлено старт навчального процесу в загальноосвітніх навчальних закладах району, в тому числі піднято проблему подальшого функціонування пришкільних інтернатів в селі Дихтинець та Замогила. Також розглянуто питання організації впровадження в селищі центру інклюзивної освіти для дітей із особливими освітніми потребами.

  •  
-