Архів новини

10.08.2018 | 14:46
Район: 
Новоселицький район

10 серпня перший заступник голови районної державної адміністрації Михайло Ямницький провів виїзний прийом громадян в селі Площі Киселицької сільської ради.

До посадовця звернулись 3 мешканців села з приводу цін на велику рогату худобу, відновлення роботи районного суду та ремонту місцевої дороги після проливних дощів.

10.08.2018 | 13:48
Район: 
false

З метою належної організації роботи апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації сьогодні, 10 серпня, під керівництвом керівника апарату районної державної адміністрації Марії Яків’юк відбулась нарада з працівниками апарату та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

10.08.2018 | 11:34
Район: 
false

Управління Держпраці у Чернівецькій області  застерігає роботодавців та працівників щодо організації раціонального режиму роботи на підприємствах, в установах та організаціях у період підвищеної температури повітря.При роботах на відкритих місцевостях і температурі зовнішнього повітря плюс 35 за Цельсієм і вище, тривалість періодів безперервної роботи повинна складати 15 - 20 хвилин з наступною тривалістю відпочинку не менше 10 хвилин в охолоджувальних приміщеннях.

10.08.2018 | 10:06
Район: 
false

З метою раннього виявлення та своєчасного вивчення потреб сімей, а для деяких і контролю за створенням умов проживання та виконанням батьківських обов’язків, вчора 09 серпня 2018 року працівники РЦСССДМ спільно з працівниками управління соціального захисту населення райдержадміністрації та територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проведено виїзний рейд-перевірку сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах на території Сергіївської сільської ради.

  •  
-