Архів новини

09.08.2018 | 15:55
Район: 
false

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України залишається однією з найбільш конкурентоспроможних професій на ринку праці. Чернівецький обласний військовий комісаріат надає можливісь бути працевлаштованим, та проходити  військову службу в м.Чернівці та Чернівецькій області, а також Івано-Франківській, Тернопільській, Волинській, Львівській та Закарпатьській областях.

09.08.2018 | 15:51
Район: 
false

Повідомте про те, куди ви збираєтеся. Якщо поблизу нікого немає - залишіть записку з повідомленням (дата, час відправлення, кількість людей, що йдуть разом з вами, напрямок подорожі і приблизний час повернення). Візьміть собі за правило - перед мандрівкою чи походом до лісу, подивитися карту або хоча б намальований від руки план місцевості та запам'ятати орієнтири. Одягніть зручний одяг та взуття. Вони повинні підходити для місцевості та погодних умов. Запам'ятайте - погодні умови можуть змінитися дуже швидко. Одягніть дітей в яскравий кольоровий одяг - він буде більш помітним у разі розшуку їх. Переконайтеся, що все ваше спорядження - у доброму, робочому стані Якщо ви сумніваєтеся брати ту чи іншу річ, пам'ятайте - зайва вага буде вам заважати.

 

09.08.2018 | 15:38
Район: 
false

Старт хвилі фейсбукової естафети-челенджа «Я – за легалізацію праці!» дали працівники Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області. Пенсійники використали цей вид контента щоби через соціальну мережу Фейсбук кинути виклик нелегальній зайнятості й привернути увагу громадськості до її негативних наслідків, які наступають, коли людина не задумується про своє пенсійне майбутнє.

09.08.2018 | 12:51
Район: 
false

Сьогодні, 9 серпня, спільно із начальником Путильського відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Іваном Каптарем, головним спеціалістом  Ігорем Микитчуком, а також начальником відділу “Путильське бюро правової допомоги” Світланою Карапкою у приміщенні Путильського відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області проведено робочу зустріч та обговорено загальнонаціональний правопросвітницький проект “ Я Маю Право!”.

09.08.2018 | 10:07
Район: 
false

Як інформує начальник Вижницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернівецькій області С.Палій, за І півріччя 2018 року доходна частина бюджету Вижницького відділення управління виконана на суму 10,23 тис. грн., із них штрафи за недотримання законодавства про соціальне страхування, неправомірно витрачені кошти страхувальниками та адміністративні штрафи – 8,60 тис. грн., неправомірно витрачені кошти закладів охорони здоров’я – 1,63 тис. гривень.

09.08.2018 | 09:50
Район: 
false

Про особливості набуття права власності на нерухоме майно повідомила заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова онлайн-виданню «Сьогодні».Вона нагадала, що, згідно зі статтею 181 Цивільного кодексу України (ЦКУ), до нерухомих речей (нерухоме майно, нерухомість) належать земельні ділянки, а також об'єкти, розташовані на земельній ділянці і переміщення яких є неможливим без їх знецінення та зміни їх призначення.

09.08.2018 | 09:34
Район: 
false

У першому півріччі цього року у Чернівецькій області 24 безробітних долучилися до громадських та тимчасових робіт щодо інформування населення про можливість отримання субсидій за спрощеною процедурою та для технічної обробки документів. Про це повідомляє директор Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

09.08.2018 | 08:29
Район: 
false

Відповідно до українського законодавства громадяни, укладаючи шлюб, можуть залишити своє прізвище, змінити його на прізвища нареченого (нареченої) або ж обрати подвійне прізвище, приєднавши до свого прізвища прізвище людини, з якою одружуються. 

  •  
-