Архів новини

07.08.2018 | 16:55
Район: 
false

Сьогодні, 7 серпня, перший заступник голови районної державної адміністрації Михайло Ямницький прийняв участь в проведенні засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, освіти, медицини, культури та молодіжної політики, у ході якого розглянуто проекти рішень «Про затвердження статуту комунального закладу «Путильський інклюзивно-ресурсний центр» Путильської районної ради Путильського району Чернівецької області із внесеними змінами», «Про затвердження передавального акту КЗ «Путильський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»

07.08.2018 | 16:41
Район: 
false

Задля своєчасних виплат пенсіонерам області та захисту прав застрахованих осіб, пенсійна служба в області постійну проводить роботу з платниками щодо сплати поточних зобов’язань. Важливим у напрямку роботи щодо мобілізації платежів є тісна співпраця з територіальними органами Державної виконавчої служби та органами влади зі стягнення заборгованості з боржників та інформування органів влади і контролюючих органів щодо мінімізації роботодавцями заробітної плати найманим працівникам.

07.08.2018 | 14:19
Район: 
false

Путильський РС УДСНС вкотре нагадує про правила поведінки на водних об’єктах. При тривалому перебуванні під водою, не маючи можливості відновлення запасів кисню в організмі, людина може загинути.

Відпочиваючи, треба додержуватися заходів безпеки на воді. Намагатися якнайшвидше  навчитися плавати.

07.08.2018 | 14:13
Район: 
false

Коли починають діяти нові норми?

Завдяки активній позиції Уряду, Міністерства юстиції, народних депутатів та громадськості нам вдалося домогтися швидкого розгляду та ухвалення другого пакету новацій #ЧужихДітейНеБуває Верховною Радою.

07.08.2018 | 13:03
Район: 
false

6 серпня в Путильській районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості відбулася групова профконсультація, в якій взяли участь особи з числа безробітних та шукаючих роботу, що перебувають на обліку в службі зайнятості вже тривалий час (більше шести місяців).

07.08.2018 | 11:23
Район: 
false

7 серпня 2014 року під час організованого триденного прориву з оточення у «Довжанському котлі» ( сектор «Д») на з’єднання з основними силами після 23 – денної героїчної оборони державного кордону під постійними обстрілами з боку терористів загинув наш земляк - прикордонник Олександр Заєць. Олександр нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (2014 р., посмертно), відзнакою «За заслуги перед Путильщиною» (посмертно).

  •  
-