Архів новини

17.07.2018 | 15:35
Район: 
false

З метою проведення планової перевірки дотримання в районній державній адміністрації законодавства про державну службу сьогодні до району прибули представники Міжрегіонального управління НАДС у Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській областях.

17.07.2018 | 15:14
Район: 
false

Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні місця є проведення міні-ярмарків вакансій. З метою оперативного задоволення кадрових потреб роботодавця м.Чернівці –ТОВ «ПМВКПБ» Проба», у приміщенні Путильської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості 17 липня проведено міні – ярмарок вакансій.

17.07.2018 | 14:10
Район: 
false

Захід відбудеться в неділю, 5 серпня, напередодні дня народження Юрія Федьковича. За традицією на території родинної садиби-музею Федьковичів відбудеться присвячене цій даті традиційне районне свято «Шовкова косиця».

17.07.2018 | 13:13
Район: 
false

Державна фіскальна служба області надає роз'яснення щодо актуальних питань одержання електронного підпису.

Де можна переглянути форми реєстраційних документів для отримання послуг електронного цифрового підпису ?

17.07.2018 | 13:06
Район: 
false

Управління Держпраці у Чернівецькій області звертається до мешканців Буковини: якщо вам відомі випадки неофіційного працевлаштування, аби  особисто потерпаєте від недобросовісних роботодавців, ви маєте можливість повідомити про це органи державного нагляду та контролю.

Таку можливість запровадила Державна служба України з питань праці.  

Для цього заявнику  необхідно на сайті Державної служби України з питань праці http://dsp.gov.ua/ , або на сайті  Управління Держпраці у Чернівецькій області 

17.07.2018 | 13:04
Район: 
false

Як інформують в Головному територіальному  управлінні юстиції у Чернівецькій області на посаду начальника управління призначено Вікторію Васильчук. Представив нову очільницю колективу і громадськості заступник Міністра юстиції України Денис Чернишов. До цього часу Вікторія Васильчук працювала на юридичному факультеті Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича викладачем та обіймала посаду заступника декана.

17.07.2018 | 12:57
Район: 
Новоселицький район

В умовах нестачі вільних робочих місць для постійної зайнятості особливе значення мають громадські та тимчасові роботи. Участь у них мотивує людину до праці, змінює її уявлення про підходящу роботу і є джерелом додаткового прибутку та засобом переходу до постійного працевлаштування.

17.07.2018 | 12:46
Район: 
false

13 липня мешканці села Паркулина в дружньому колі в сільському будинку культури відзначили День села. Працівниками установи була складена змістовна програма  по вшануванню довгожителів села Паркулина, відомих підприємців, багатодітних матерів та сімей, які прославляють на мистецькому рівні свою малу Батьківщину.

  •  
-