Архів новини

06.07.2018 | 15:17
Район: 
false

За інформацією виконуючої обов’язки начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Фрозини  Бевзан 5 липня  було здійснено виїзд районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.

06.07.2018 | 15:14
Район: 
Новоселицький район

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Миколи Савчука, за участю першого заступника голови Михайла Яницького, керівника апарату райдержадміністрації Марії Яків’юк, очільників структурних підрозділів 6 липня відбулась робоча нарада, у ході якої обговорено результати проведення комплексної перевірки діяльності Путильської районної державної адміністрації.

06.07.2018 | 14:30
Район: 
false

5 липня делегація від Путильського району у складі першого заступника голови районної державної адміністрації Михайла Ямницького, завідувача сектору культури районної державної адміністрації Василя Нестора та художнього керівника районного будинку культури Олени Грималюк взяли участь у засіданні Організаційного комітету виконкому Яремчанської міської ради.

06.07.2018 | 11:46
Район: 
false

Яка передбачена відповідальність до особи, яка здійснила переміщення через митний кордон України готівкової валюти України або готівкової іноземної валюти в сумі понад 10000 євро (в еквіваленті), без письмового декларування?

Виходячи з термінів, визначених п.п. 1 та 57 ст. 4 Митного кодексу України) валюта України та іноземна валюта охоплюються поняттям «валюта».У випадку виявлення факту недекларування товарів, що переміщуються через митний кордон України, тобто незаявлення за встановленою формою точних і достовірних відомостей (наявність найменування або назва, кількість тощо) про товари, які підлягають обов‘язковому декларуванню у разі переміщення через митний кордон України, ст. 472 МКУ передбачена адміністративна відповідальність у вигляді накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості цих товарів з їх конфіскацією.

  •  
-