Архів новини

05.07.2018 | 13:23
Район: 
false

В Україні оновлено Національний календар профілактичних щеплень - відповідно до рекомендацій ВООЗ та міжнародної практики. Зміни вже вступили у дію.

Зміни торкнулись декількох пунктів. Зокрема, від туберкульозу (БЦЖ) дітей щеплюватимуть 1 раз - на 3-5 добу життя. Ревакцинацію у 7 років робити більше не потрібно.

05.07.2018 | 11:22
Район: 
false

Сьогодні під керівництвом голови районної державної адміністрації  Миколи Савчука,  за участі директора ДП СЛАП «Карпатський держспецлісгосп» Василя Бурака та головного інженера ДП "Путильський лісгосп" Василя Слижука відбулась виробнича нарада. На порядку денному обумовлено підсумки роботи промислових підприємств району за І півріччя поточного року та будівництво лісових доріг.

05.07.2018 | 11:21
Район: 
false

Після Революції Гідності в українському суспільстві виникла нагальна потреба у реформуванні силових структур, зокрема і в реформуванні правоохоронної системи.

Восени 2014 року було представлено концепцію реформи Міністерства внутрішніх справ, в якій передбачалось створення Національної поліції, а 2 липня 2015 року Верховна Рада ухвалила закон «Про Національну поліцію».

05.07.2018 | 10:41
Район: 
false

У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області повідомляють, що удосконалено форму для подання запиту на отримання публічної інформації, що знаходиться у володінні органів Державної фіскальної служби. Зокрема, передбачено можливість обрання запитувачем способу отримання інформації (документів) на запит на отримання публічної інформації шляхом проставлення у такому запиті відмітки «ознайомлення з документами в спеціальному місці розпорядника інформації».

  •  
-