Архів новини

07.06.2018 | 16:30
Район: 
false

Президент Петро Порошенко привітав ухвалення Верховною Радою України Закону «Про Вищий антикорупційний суд», назвавши це рішення історичним.

07.06.2018 | 15:55
Район: 
false

Сьогодні за участі голови районної державної адміністрації Миколи Савчука, виконуючої обов’язки начальника відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Світлани Горбан, представників Киселицької сільської ради, педагогів та батьківського комітету в Киселицькій загальноосвітній школі заслухано звіт про управлінську діяльність директора загальноосвітнього закладу  Надії Романчук

07.06.2018 | 15:06
Район: 
false

Під час планування подорожі за кордон із дітьми батьки часто зустрічаються із досить заплутаним законодавством щодо виїзду неповнолітніх дітей за кордон. Питання виникають стосовно того, чи потрібен дозвіл одного чи двох батьків, як бути, якщо батьки розлучені, яким є термін дії дозволу батьків на виїзд дитини за кордон тощо.

07.06.2018 | 11:16
Район: 
false

Координатор проектів ОБСЄ в Україні спільно із Київською міською державною адміністрацією, представниками Міністерства соціальної політики України та Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини організували в м. Чернівці одноденний регіональний семінар-тренінг «Організації громадянського суспільства як надавачі соціальних послуг: існуючі механізми регулювання та державного фінансування надання соціальних послуг» за участю представників державних установ Чернівецької, Івано-Франківської, Закарпатської, Черкаської областей (УСЗН, ТЦСО (НСП), РЦСССДМ) та організацій громадянського суспільства.

07.06.2018 | 09:32
Район: 
false

Поточного року в процес вступу абітурієнтів до вищих навчальних закладів запроваджуються деякі новації, що сприятимуть вдосконаленню вступної кампанії, підвищать її прозорість та забезпечать рівність у реалізації права громадян на отримання якісної вищої освіти.

07.06.2018 | 09:29
Район: 
false

У приміщенні обласної державної адміністрації відбувся II етап Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

У конкурсі взяли участь державні службовці – переможці І туру у структурних підрозділах облдержадміністрації та районних державних адміністрацій.

07.06.2018 | 08:58
Район: 
false

Вижницьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернівецькій області оголошує про проведення змагань VI Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці "Сила духу".

07.06.2018 | 08:49
Район: 
false

Піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи щодо обстеження території країни, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів, як часів минулих війн, так і сучасних боєприпасів, інформують в Путильському РС УДСНС України у  Чернівецькій області. 

  •  
-