Архів новини

04.06.2018 | 15:23
Район: 
false

За ініціативи Путильського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації в Чернівецькій області» та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з представниками відділення "Путильське бюро правової допомоги" в приміщенні бюро правової допомоги проведено інформаційно-просвітницький захід з елементами відеолекторію з особами молодіжного віку, які засуджені до покарань не пов’язані з позбавленням волі під назвою «Ти творець власної «Книги життя».

04.06.2018 | 13:57
Район: 
false

За інформацією Путильського РС УДСНС, в найближчі 1 - 2 год. зі збереженням до кінця доби 04.06.18 р. по Чернівецькій області та місту очікується гроза, місцями можливе посилення вітру до 15-20 м/с.

04.06.2018 | 11:46
Район: 
false

Сьогодні  перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Ямницький зустрівся з заступником начальника з експертної роботи  КМУ «Обласне бюро судово-медичної експертизи  Лазебником О.Д.- завідувачем відділу  судово-медичної експертизи трупів КМУ «Обласного  бюро судово-медичної експертизи».

04.06.2018 | 11:07
Район: 
false

На апаратній нараді, яку сьогодні за провів перший заступник голови районної державної адміністрації Михайло Ямницький дано оцінку подіям минулого тижня, а також визначено напрямки роботи структурних підрозділів райдержадміністрації на найближчий період.

04.06.2018 | 09:59
Район: 
false

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі відзначають добре і радісне свято - День захисту дітей. Як інформують в службі в справах дітей районної державної адміністрації, 1 червня  працівники служби спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, районним центром дитячої та юнацької творчості, районним центром зайнятості населення організовано та  проведено заходи з нагоди цього свята, а  саме: концертна програма вихованців районного будинку творчості, конкурс малюнку на асфальті, що пройшов під гаслом «Світ очима дитини», змагання із шашок.

  •  
-