Архів новини

11.05.2018 | 16:58
Район: 
false

Буковину з робочим візитом відвідала дружина Президента України. Марина Порошенко спільно з керівником крайової виконавчої влади Олександром Фищуком взяли участь у нараді з головами районних державних адміністрацій, районних рад, ОТГ та міськими головами щодо створення мережі Інклюзивно-ресурсних центрів (ІРЦ) у регіоні. Путильщину на зустрічі представляв голова районної державної адміністрації Микола Савчук.

11.05.2018 | 16:22
Район: 
false

10 травня 2018 року заступник голови обласної державної адміністрації Василь Гостюк та директор Департаменту регіонального розвитку обласної державної адміністрації Віктор Подорожний взяли участь у першому засіданні робочої групи з аналізу проблемних питань гірських територій, яке проводилося в Києві під головуванням першого заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В’ячеслава Негоди.

11.05.2018 | 15:24
Район: 
false

Наше життя починається з матері – найріднішої, найближчої людини. Кожне її слово мудрі поради і добрі діла – це книга, з якої ми вирушаємо в дорогу життя. Напередодні Дня матері в літературно-мистецькій світлиці читального залу КЗ «Путильська районна бібліотека» відбулось свято матері «Величаємо тебе, мамо!»

11.05.2018 | 14:53
Район: 
false

10 травня в обласному учбово-методичному центрі культури Буковини відбулося щорічне відкриття 4 обласної рейтингової культурно-мистецької програми «Галерея пошани», у ході якої вшанували працю звитяжців у сфері культури за підсумками минулого року.

11.05.2018 | 11:54
Район: 
false

10 травня 2018 року Кабінет Міністрів прийняв розроблену Мінфіном постанову «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», яка скасовує необхідність проставлення відбитку печатки на документах під час подачі до органів державної влади, а також скасовує обов’язок дублювання електронних документів на папері.

11.05.2018 | 10:52
Район: 
false

За участі першого заступника голови районної державної адміністрації Михайла Ямницького  сьогодні, 11 травня, відбулася робоча зустріч представників районного сектору пробації, дільничого офіцера поліції, суб’єктів соціального патронажу: представника РЦСССДМ, секретаря спостережної комісії, в.о. головного лікаря КЗ «Путильська РЦЛ».

11.05.2018 | 10:46
Район: 
false

У п'ятницю, 4 травня, у місті Верховина Івано-Франківської області відбувся ХХІ зліт обдарованої молоді Гуцульщини, в якому прийняли участь учні шкіл Гуцульського регіону. Це учні шкіл Закарпаття, Івано-Франківщини, кількох районів Чернівецької області. У складі делегації учасників  від Путильського району на фестиваль творчості, креативності ідей, захисту науково-дослідницьких робіт були відряджені учні Путильської гімназії, Путильської, Дихтинецької, Киселицької, Розтоківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Підзахаричівського НВК «Перлина Гуцульщини», вихованці Путильського ПЦДЮТ.

11.05.2018 | 09:36
Район: 
false

Сьогодні, 10 травня, Кабінет Міністрів України ухвалив низку постанов, які дають змогу практично реалізувати норми нового Закону «Про приватизацію державного і комунального майна». Прем’єр-міністр вважає одним із головних завдань роботи Уряду ліквідацію корупції в державному секторі.

11.05.2018 | 09:25
Район: 
false

Міністерством освіти затверджений порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

Документ визначає механізми зарахування дітей до шкіл для здобуття початкової, базової чи профільної середньої освіти, а також переведення учнів з одного закладу освіти до іншого або їх відрахування зі шкіл.

11.05.2018 | 09:13
Район: 
false

За інформацією заступника керівника місцевої прокуратури Сергія Клима, працівниками Кіцманської місцевої прокуратури, Путильського ВП Кіцманського ВП ГУ НП в Чернівецькій області,  в ході проведення  заходів із метою недопущення незаконного поводження із підакцизними товарами та запобігання їх незаконному переміщенню через державний кордон України в с.Сергії Путильського району, зупинено та за дозволом власника (законного володільця) оглянуто транспортний засіб автомобіль марки ВАЗ-2160, під керуванням  жителя району, у салоні якого виявлено 10 ящиків (5000 пачок) підакцизних товарів  -  сигарет марки “Ashima” іноземного виробництва без марок акцизного збору. За наслідками проведеного огляду вказані тютюнові вироби  були вилучені до вирішення питання  про їх подальше спрямування.  

  •  
-