Архів новини

10.05.2018 | 14:35
Район: 
false

Сьогодні під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації, голови спостережної комісії Михайла Ямницького відбулося планове робоче засідання спостережної комісії, що діє при районній державній адміністрації та займається питаннями громадського контролю за дотриманням прав засуджених та осіб, звільнених від відбування покарання, організацією виховної роботи з умовно-достроково звільненими та наданням допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання.

10.05.2018 | 11:26
Район: 
false

Кожна людина у випадках аварій, катастроф і стихійного лиха повинна вміти захистити себе, сім’ю, надати допомогу потерпілим. У разі необхідності цього вимагає саме життя, наша дійсність. Науково-технічний прогрес значно збільшив можливості виробництва, приніс з собою небезпеку для людини і навколишнього середовища. більшість регіонів держави підпадають під вплив природи. Ось чому кожен із нас повинен багато знати і вміти в ім’я збереження здоров’я і життя.

10.05.2018 | 11:24
Район: 
false

У ДФС Буковини надають відповіді на актуальні запитання суб'єктів господарювання щодо адміністрування єдиного соціального внеску.

  •  
-