Архів новини

08.05.2018 | 15:40
Район: 
false

Сьогодні в селищі пройшли пам’ятні заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення, який в нашій державі відзначається саме 8 травня та 73-ї річниці перемоги над нацизмом в Другій світовій війні, який ми святкуватимемо вже завтра - 9 травня. Щоби вклонитись пам’яті наших захисників, на мітинг-реквієм, що проходив біля пам’ятника «Загиблим воїнам» прийшли керівники та працівники виконавчої, представницької влади, представники районної ветеранської організації, трудових колективів установ, організацій, підприємств, учасники бойових дій, мешканці селища.

08.05.2018 | 12:40
Район: 
false

Вже стало доброю традицією, з нагоди відзначення в Путильському районі дня пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відвідувати людей, які стали частиною героїчної минувшини Путильщини. На жаль час невблаганний і серед нас вже немає захисників часів тієї війни, але традиція залишилась, і тепер слова привітань та подяки від районної влади одержують дружини ветеранів, чий життєвий шлях також заслуговує на щиру людську подяку.

08.05.2018 | 11:38
Район: 
false

Піротехнічні підрозділи ДСНС щодня проводять роботи щодо обстеження території України, виявлення, вилучення та знешкодження вибухонебезпечних предметів часів минулих війн. Досить часто застарілі боєприпаси знаходять і звичайні громадяни під час проведення земляних робіт на присадибних ділянках та у полях. Крім того вибухонебезпечні предмети можуть знаходитись також і в лісах та парках, річках та ставках, будівлях та підвалах, на території колишніх полігонів.

08.05.2018 | 09:37
Район: 
false

                                    Шановні горяни!

Щиросердечно вітаємо вас з 73-ю річницею Перемоги над нацизмом у Європі, Днем пам’яті та примирення!

8 травня – це день пам’яті про тих, хто не повернувся живими з війни 1939 – 1945 років, день пам’яті за кожним, хто боровся із нацизмом.

  •  
-