Архів новини

07.05.2018 | 16:38
Район: 
false

У ході проведення апаратної наради, 7 травня, під керівництвом керівника апарату райдержадміністрації підведено підсумки роботи апарату районної державної адміністрації за І квартал 2018 року.

07.05.2018 | 16:25
Район: 
false

Пане Міністре, у мене є пай, який я хочу здати в оренду фермеру. Роз’ясніть, будь ласка, як це зробити,  що робити, щоб не стати жертвою рейдерів?  Цікавиться Степан Іваненко

Які документи підтверджують право власності на землю?

Щоб передати землю в оренду Ви повинні мати документ, який підтверджує, що Ви є її власником. Документи, які посвідчують право власності на земельну ділянку, можна розділити на 2 групи.

07.05.2018 | 15:59
Район: 
false

Один із напрямків соціальних ініціатив Президента України реалізує служба у справах дітей районної державної адміністрації та районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. За специфікою своєї роботи, ці служби сприяють забезпеченню сімейного затишку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, забезпечення зменшення кількості дітей, які перебувають в інтернатних закладах та влаштування їх до сімейних форм виховання. 

07.05.2018 | 15:03
Район: 
false

На щотижневій апаратній нараді головну увагу керівників районних підрозділів виконавчої влади скеровано на організації підготовки до свята виходу на полони «Полонинська ватра». «Наближаємось до дати проведення свята, є ще  багато питань по організації дійства, зустрічі гостей, благоустрою. Паралельно в цьому плані намагаємось співпрацювати із об’єднаними територіальними громадами, адже свято наше спільне, і задіяні в ньому повинні бути всі», - підсумував голова райдержадміністрації. 

07.05.2018 | 11:15
Район: 
false

Проблема дитячих пустощів з вогнем на сьогоднішній день стоїть особливо гостро. Для її вирішення потрібні спільні скоординовані та цілеспрямовані дії батьків, вихователів і вчителів.

  •  
-