Архів новини

04.05.2018 | 14:00
Район: 
false

Співробітники Служби безпеки України спільно з працівниками Державної фіскальної служби блокували у Чернівецькій області незаконне переправлення до країн ЄС контрафактних цигарок.

Правоохоронці зупинили на околицях одного з населених пунктів Путильського району позашляховик, що рухався в напрямку державного кордону.

04.05.2018 | 13:49
Район: 
false

Наближається День пам’яті та примирення 8 травня, і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 9 травня. Це був найкривавіший глобальний конфлікт, під час якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.  Як відомо, українці воювали у 7 арміях світу: Червоній армії, УПА, Війську польському, Французьких, Британських, Канадських збройних силах та армії США.

04.05.2018 | 10:40
Район: 
false

Путильський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно зі службою у справах дітей райдержадміністрації проводить постійне моніторингове відвідування родин різних категорій сімей, що проживають на території району з метою перевірки наявності складних життєвих обставин або виявлення потреб жителів громад в інших соціальних послугах за участі активних соціальних партнерів, членів виконкомів сільських рад, представників медичних установ.

04.05.2018 | 09:58
Район: 
false

Сьогодні під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Михайла Ямницького за участі представників сектору культури райдержадміністрації відбулося засідання організаційного комітету щодо відзначення в районі 8 травня - Дня памʹяті та примирення та 9 травня - Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

04.05.2018 | 09:11
Район: 
false

Вже цієї неділі, 6 травня, на міжнародній трасі «Суперкрос» відбудеться IV етапу чемпіонату світу з мотокросу серед екіпажів і III етапу чемпіонату Європи з мотокросу на квадроциклах.

Така подія буде відбуватися вперше в Україні завдяки проведенню на високому міжнародному  рівні світового чемпіонату з мотокросу 2017 року, який за масштабами та якістю проведення визначений міжнародним журі одним із найкращих.

  •  
-