Архів новини

03.05.2018 | 16:04
Район: 
false

В Центрі надання адміністративних послуг райдержадміністрації звітують про кількість наданих адміністративних послуг та документів дозвільного характеру. За словами очільниці підрозділу Людмили Мойсик, загалом впродовж січня - квітня 2018 року до центру звернулась 961 особа, яким було надано 95 адміністративних послуг.

03.05.2018 | 15:19
Район: 
false

Сьогодні під керівництвом голови райдержадміністрації Миколи Савчука на стадіоні «Карпати» імені А. Гусіна  відбулося засідання Оргкомітету по організації підготовки та проведення 53-го районного свята  виходу на полонини «Полонинська ватра». До участі в засіданні запрошені керівники лісогосподарських підприємств району, посадові особи підприємств, установ, організацій, які безпосередньо задіяні у проведенні свята та входять до складу організаційного комітету.

03.05.2018 | 14:43
Район: 
false

3 травня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації, голови районної комісії Михайла Ямницького відбулось позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Члени комісії розглянули низку нагальних питань, які зважаючи на сезон потребують негайного реагування.

03.05.2018 | 12:01
Район: 
false

З 1 січня 2000 року страховий стаж обчислюється за даними, які містяться в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування. Така інформація  формується на основі звітності страхувальників - юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців - про нарахування заробітної плати, а також фізичних-підприємців та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, про суми нарахованого єдиного внеску.

03.05.2018 | 10:33
Район: 
false

На численні звернення громадян про приватизацію житла відповідає Міністр юстиції України  Павло Петренко

Хто має право на приватизацію?

Громадяни України, які постійно проживають в квартирах (будинках) державного житлового фонду або перебували на обліку потребуючих поліпшення житлових умов до введення в дію Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду».

03.05.2018 | 10:25
Район: 
false

Як інформує начальник відділу культури райдержадміністрації Василь Нестор, 29 квітня делегація Путильського району в складі очільника відділу культури райдержадміністрації, аматорського оркестру народної музики «Полонина», солістки, викладача Путильської музичної школи Тетяни Михно прийняла участь в ІІІ Красницькому ярмарку, що проходив в селі Красник Верховинського району.

  •  
-