Архів новини

02.05.2018 | 16:47
Район: 
false

У ході проведення апаратної наради про проведену роботу поінформував головний спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Сергій Буняк.

02.05.2018 | 16:23
Район: 
false

Укус змії може мати дуже серйозні наслідки, тому що отрута швидко вражає життєво важливі системи організму людини - серцево-судинну, кровотворну, нервову. У вкушеного вже через півгодини наступають загальні ознаки отруєння: слабість, головний біль, блювота, задишка, запаморочення, з'являється набряклість тканин, запалення лімфатичних вузлів.

02.05.2018 | 16:15
Район: 
false

27 квітня в рамках проведення інформаційної кампанії щодо підтримки форм сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: «Візьміть дитину у родину», з метою інформування населення та формування позитивної громадської думки про інститут сім’ї, залучення кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі та патронатні вихователі Путильським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно зі службою у справах дітей райдержадміністрації проведено захід з працівниками Плосківської та Селятинської сільських рад, в ході якого поінформовано про умови створення та функціонування прийомних сімей, патронатних сімей.

02.05.2018 | 15:59
Район: 
false

У ході апаратної наради очільник районної виконавчої влади Микола Савчук презентував присутнім керівникам служб та структурних підрозділів райдержадміністрації другий випуск інформаційного вісника «Путильщина».

02.05.2018 | 13:37
Район: 
false

Фахівцями районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, дільничим офіцером поліції, інспектором ювенальної поліції, соціальними працівниками минулого тижня були сплановані виїзди в такі населені пункти Сергії, Плоска, Селятин, Руська з метою виявлення та запобігання складних життєвих обставин, контролю за цільовим використанням коштів при народженні дитини.

02.05.2018 | 13:28
Район: 
false

Уряд зробив важливий крок на шляху до монетизації субсидій. Передбачається, що вже в наступному опалювальному сезоні субсидії будуть видаватися живими грошима, які в результаті ощадливого використання енергоресурсів можна буде використати на свій розсуд.

02.05.2018 | 11:50
Район: 
false

Про це наголосив у ході апаратної наради голова районної державної адміністрації Микола Савчук. «Організаційні питання підготовки до святкування стосуються чи не кожної сфери та галузі району. Маємо спільно попрацювати над наведенням ладу в лісопаркових зонах, придорожніх смугах тощо.

02.05.2018 | 09:40
Район: 
Новоселицький район

Путильський РС УДСНС вкотре нагадує жителям Путильщини протипожежні вимоги до житлових будинків та квартир.

Щоб уникнути пожежі в житловому будинку, квартирі чи в подвір'ї, необхідно дотримуватись таких правил пожеж­ної безпеки:

02.05.2018 | 09:27
Район: 
false

Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко підписав Указ «Про затвердження рішення РНБО «Про широкомасштабну антитерористичну операцію на території Донецької та Луганської областей», яким вводиться в дію рішення Ради національної безпеки і оборони про зміну формату широкомасштабної антитерористичної операції, яка була запроваджена у 2014 році.

  •  
-