Архів новини

27.04.2018 | 15:41
Район: 
Новоселицький район

Фахівці Головного управління ДФС у Чернівецькій області наголошують - в даній брошурі буковинці мають можливість ознайомитися з актуальними питаннями - відповідями, щодо застосування норм Податкового кодексу України в адмініструванні податків і зборів.

27.04.2018 | 15:35
Район: 
false

Сьогодні під керівництвом голови комісії – першого заступника голови райдержадміністрації Михайла Ямницького відбулося засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій, соціальних виплат та орендної плати за земельні і майнові паї.

27.04.2018 | 14:59
Район: 
false

Протягом звітного періоду управлінням Державної казначейської служби забезпечено виконання плану основних питань організаційної, контрольної та економічної роботи, завдань та додаткових заходів Головного управління, органів місцевої влади.   Станом на 01.04.2018 року управління Казначейства здійснювало розрахунково-касове обслуговування 60 клієнтів: 13 розпорядників коштів державного бюджету, 42 розпорядники та 3 одержувачі по місцевих бюджетах, 2 – інші клієнти

27.04.2018 | 14:53
Район: 
false

У рамках завершення тижня безпеки життєдіяльності 27 квітня працівники Путильського районного сектору та ДПРЧ-6 УДСНС провели для учнів Киселицької ЗОШ І-ІІІ ступенів цікаве заняття з показом пожежно-рятувальної техніки, спорядження та бойового одягу. Діти мали можливість побувати в ролі справжнього рятувальника - гасили умовну пожежу шляхом подавання води від АЦ, а також за допомогою вогнегасника. Рятувальники продемонстрували дітям як правильно одягати протигаз, бойовий одяг та спорядження.

27.04.2018 | 14:32
Район: 
false

26 квітня в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації проведено нараду за підсумками роботи першого кварталу 2018 року,  участь в якій прийняв перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Ямницький.

Проаналізувала роботу установи за звітний період начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Петрик.

27.04.2018 | 11:29
Район: 
false

Сьогодні під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Михайла Ямницького за участі представників з відділу культури райдержадміністрації відбулося засідання Організаційного комітету щодо відзначення в районі 8 травня 2018 року Дня памʹяті та примирення і 9 травня 2018 року Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

27.04.2018 | 08:22
Район: 
false

З метою  виховання  соціально – правової активності учнівської молоді, спрямованої на здоровий спосіб життя, запобігання негативних проявів у молодіжному середовищі, формування культури здоров’я у підростаючого покоління, за ініціативи та організації Путильського РЦСССДМ, Чернівецького ОЦСССДМ та соціального педагога Путильської ЗОШ І-ІІІ ст. мультидисциплінарна команда суб’єктів соціальної роботи у складі: представників обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді; обласного центру профілактики та боротьбі зі СНІДом, практичного психолога МЦСССДМ, ювенальної превенції ГУНП в Чернівецькій області, бюро правової допомоги  провели цікаві зустрічі, відео лекторії, диспути з учнями 11 класів Путильської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

  •  
-