Архів новини

23.04.2018 | 16:57
Район: 
false

В п'ятницю, 20 квітня, голова райдержадміністрації Микола Савчук взяв участь в акції "Майбутнє лісу - у твоїх руках", яку організовано ДП СЛАП "Карпатський держспецлісгосп" та проведено на території Ялівецького лісництва державного підприємства.

23.04.2018 | 10:55
Район: 
false

За словами очільниці підрозділу Тетяни Петрик, робота управління соціального захисту населення спрямован на реалізацію державної політики у сфері соціального захисту населення та соціально-трудових відносин, оплати і належних умов праці на території району. Спеціалістами  управління проводиться постійний моніторинг показників заробітної плати та своєчасності її виплати, запровадження підприємствами всіх форм власності мінімальних гарантій з оплати праці, моніторинг створення но­вих робочих місць у всіх сферах економічної діяльності району.

23.04.2018 | 10:40
Район: 
false

Сьогодні під керівництвом голови райдержадміністрації Миколи Савчука з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації відбулась апаратна нарада.

23.04.2018 | 09:58
Район: 
false

З нагоди вшанування  в християнстві  пам'яті Святих жінок-мироносиць в неділю, 22 квітня, в сільському будинку культури села Гробище відбулося відзначення цієї поважної дати. На організоване свято завітали голова Киселицької сільської ради Петро Чевюк, начальник відділу культури райдержадміністрації Василь Нестор.

  •  
-